Boonus EP #26 Tähistame Aarete Seiklused Podcasti aastast sünnipäeva

Boonus EP #26 Tähistame Aarete Seiklused Podcasti aastast sünnipäeva

Kuula:

Kirjeldus:

April 4, 2021

Ja ongi korraga möödas aasta Aarete Seiklused Podcasti algusest! See on olnud päris põnev seiklus ja selles on olnud nii mägesid kui orgusid. Üks on kindel – nii mina kui ka saatekülalised oleme sellega koos kasvanud ja avardunud nii nagu ka kõik saate kuulajad ja vaatajad. Olen kõigile ääretult tänulik selle imelise koosloome eest! 
Meil on meie järgijatele üks väga südamlik palve – kui sa mingit meie episoodi naudid, ole nii kena ja kindlasti jaga seda oma sotsiaalmeedia võrgustikes. See võib sult võtta vaid paar minutit, aga meie jaoks tähendab see et vägev info paljuneb ja lendleb suurde maailma suuremalt laiali. Sedasi panustad sa ka parema maailma kaasa loomisele.
Lisaks aitab kui sa paned ka meile like ja kirjuta ka I Tunes’i review.

 
Sisukord
01:14 Tänu Michaelile Crystal Ra abikaasale 
01:54 Indrek Põldveega Hakkame Tegutsema podcasti alguse tänu
02:44 Käinud saatekülaliste nimede jagamine: Kaidi Kirss, Heli Künnapas, Mari Arnover, Merilin Rohtma, Andres Põhjala, Ergo Menov, Sisekosmose Seikluste külalised, Timo Porval, Helina Kalda, Riina Raudsik, Mariann Kiidron, Tamur Tohver, Ketlyn Ingel Villem, Kärt Repnau, Liis Kuurme, Sven Reiter
09:12 Podcasti köögipoolest 
09:54 Podcasti intervallid praegusel juhul
10:14 Iga podcastiga antakse ära ka kingitusi (vaata iga podcasti alla märkmetesse)
11:08 Allalaadimiste praegused numbrid 
11:51 Podcastimine kui lisahobi kui ei ole reklaame 
12:28 Podcasti inimeste tähelepanu tõmbamine 
12:45 Pidev töö ja järjepidevus 
13:12 Ühe naise ansambel ja abi küsimine 
14:00 Nõmme Raadios “Elu lainete” saate juht 
14:21 Hiljem töötasin ka sarnase projektiga Kuma Raadios
14:42 Crystali Podcastimise antropoloogiline lähenemine 
15:10 Talentide kasutamine – disainimine, redigeerimine, 
16:09 Redigeerimise filmitud juhised 
16:30 Eesti Podcastid käivad ca 20 – 30 000 inimese silmapaaride eest läbi
16:48 Automaatselt ülesse ka Spotifysse, Google Playsse, I Tunesi ja ka Eesti Podcastid lehele ning ka meie You Tube-i lehele
17:53 Võrgustiku avardumine 
18:15 Väärtuse loomine kuulajatele ja vaatajatele 
18:34 30 tundi materjali Podcastidena loodud
18:58 Podcastide kuulamine tehes midagi muud – ole loominguline 
20:00 Kutse Podcasti LIVE lindistusele 13. aprillil kell 20.00 
 
**
Armas Aarete Seiklused Podcasti fännid!
Podcasti loomisega on seotud mitmed kulud. Meie laeme kõik oma podcastid ülesse tasulisele platvormile, mis tagab selle et see jääb siia ülesse pikaks ajaks. Lisaks on meil ka pidevalt vaja täiendada tehnilist parki ja samuti kaasvnevad kuumaksed nii Zoomis pikkade videode lindistamiseks kui ka videode ja audiode masterdamised.
Praegusel juhul võtab ühe episoodi valmimine aega ca 5-10 töötundi mida Crystal Ra teeb praegu täiesti üksinda oma südamest kuna see on üks tema missioonidest.
Praeguseni oleme hoidnud Podcasti tasuta, aga võimalik et tulevikus viime selle ka üle tasuliseks podcastiks, mis muutub pigem klubiks kus saab siis põnevate inimestega regulaarselt kohtuda ja ka kogukonnaga suhelda.
Aga seniks kogume fänne ja sa saad seda nautida ilma finantsiliste kohustusteta. Aga usume et kui iga inimene väärtustaks seda mida ta tarbib ka rahalise panusega, eriti kui see miski on südamest tehtud, siis see paljundab kõike maailmas. 
Seega kui sa soovid podcasti toetada rahaliselt, siis saad teha kande Oü New Flow arvele EE552200221039028272 selgitusse – Podcasti annetus. Suur tänu juba ette!
 
**
Podcasti võõrustaja: Crystal Ra Laksmi-Ditton (San Diego) California
Holistiline Coach, Ettevõtja, Filmitegija, Kirjanik, Külluse Antropoloog, Wantra terapeut, Seiklusretriitide juht, Maailmarändur
Saatejuht Crystal Ra usub et igaüks on üks suur aare ja et meie sees on veel peidus palju sisemisi aardeid. Crystal Ra ülesandeks on jagada maailmaga nende inimeste lugusid kes on juba ülesse leidnud kas mõned või paljud oma aaretest ja saavad oma looga inspireerida ja motiveerida ka teisi elama täisväärtuslikumat elu julgedes valida tõeline “oma südame tee” mis paneb nii südame kui ka mõistuse mitte ainult laulma vaid ka koostööd tegema ja maailma muutma. Mis juhtub siis kui me paneme oma aarded nii iseenda kui ka teiste jaoks tööle? Mis saab meist ja maailmast meie ümber?
Saate läbivateks teemadeks on sisekaemus, Holistiline Küllus, Siseaarete laekad nii nagu ka jagada nippe ning tööriistu kuidas luua oma elust tõeliselt põnev seiklus iseenda tingimustel siin ja praegu ja läbi selle muuta maailma?
 
Lisainfo
Podbean Audio koduleht: 
Aarete Seiklused FB leht: 
Crystal Ra ametlik FB leht: 
You Tube: 
I Tunes: 
Google Podcasts: 
Spotify: 
Kirjuta meile: aareteseiklused@gmail.com