Sissejuhatus Aarete Seiklused Podcastile Crystal Ra-ga Ep#1

Sissejuhatus Aarete Seiklused Podcastile Crystal Ra-ga Ep#1

Kuula:

Kirjeldus:
Aloha,
Olen väga õnnelik ja põnevil selle uue alguse puhul. Täna saad kuulda natuke minu taustast ja mis mind on inspireerinud selle uue algusega läbi Podcasti pihta hakata. Kes ma selline olen?

Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton ja elan praegu San Diegos, Californias. Olen Holistiline Coach, Ettevõtja, Filmitegija, Kirjanik, Külluse Antrpoloog, Wantra terapeut, Seiklusretriitide juht, Maailmarändur.

Kui sa soovid kuulda kuidas muinasjutud võivad reaalsuseks saada – siis siin on sinu võimalus. Olgu selleks siis Crystal Ra kuninga saabumine Mehhiko sadamasse valgel purjekal või Havail abiellumine või elamine või 30-le maale reisimine või isegi kuidas Crystal Ra-st sai kaanetüdruk kuna ta abiellus ka iseendaga ja kuidas ta ka rahvusvahelises meedias sellega laineid lõi! See kõik on võimalik – sul on vaja vaid julguse piletit ja usku et see toimib!

Saatejuht Crystal Ra usub et igaüks on üks suur aare ja et meie sees on veel peidus palju sisemisi aardeid. Crystal Ra ülesandeks on jagada maailmaga nende inimeste lugusid kes on juba ülesse leidnud kas mõned või paljud oma aaretest ja saavad oma looga inspireerida ja motiveerida ka teisi elama täisväärtuslikumat elu julgedes valida tõeline “oma südame tee” mis paneb nii südame kui ka mõistuse mitte ainult laulma vaid ka koostööd tegema ja maailma muutma.
Mis juhtub siis kui me paneme oma aarded nii iseenda kui ka teiste jaoks tööle? Mis saab meist ja maailmast meie ümber? Saate läbivateks teemadeks on sisekaemus, Holistiline Küllus, Siseaarete laekad nii nagu ka jagada nippe ning tööriistu kuidas luua oma elust tõeliselt põnev seiklus iseenda tingimustel siin ja praegu ja läbi selle muuta maailma?

***
Podcasti episoodide sissejuhatuseks on Podcasti võõrustaja Crystal Ra enda lugu – kuidas temast sai – “Julguse piletiga maailmarändur” ja mis sellest on välja koorunud tema enda ja maailma jaoks! Me mõtleme sageli et kui meil ei ole palju küllust on meie elu piiratud ja läbi. Crystal Ra on tõestanud oma eluga otse vastupidist.

Väikesest Särevere külast on sirgunud mitte ainult naine, vaid maailmarändurist kuninganna, kes on omanud firmasid mitmes riigis ja elanud mitmel kontinendil, õppinud maailmaklassi ülikoolides, katsetanud ja ebaõnnestunud miljoneid kordi, aga visalt oma teed edasi käinud ja igapäevaselt ehitanud oma unistust – kivi kivi peale, samm sammu ette. Eestlaslik sitkus ja jonnakus on viinud ta mägede tippu ja kuristikke sügavikku ja mitmete uute algusteni millest ta ei osanud isegi unistada.

Vabandustel pole tema elus kohta olnud ja uksed on avanenud miljoneid kordi vaid tema sügava usuga julguse piletisse. Olgu selleks siis miljonärid, multimiljonärid või kuulsused – või täiesti tavalised teekaaslased tema seiklustelt – ta leiab kõigis ülesse aarded ja võimalusel ka võimendab neid ning jagab südamest maailmaga.

Seepärast on ka see uus Podcast väga tore võimalus neid põnevaid aardeid ka teistega jagada ning tuua ja luua maailma veelgi rohkem julgust, väge ja motivatsiooni oma unistuste elu looma ja elama hakata vaid ühe otsusega – julgelt olla 100% ise.
 
Podcasti üldülevaate Sisukord:
01:33 Mis mind eristab teistest?
02:18 Ühe võtmeinimese kingitus lapsepõlvest
03:23 Kas inglise keel või ajakirjandus?
04:18 Sekretär-asjaajaja Kalevi kommivabrikus
05:00 Karakteri avastamine
05:38 Nõmme raadio ja Elu Lained saate sünd 1995. aastal
06:00 Kuma Raadio ja Elu Lained saate jätkamine Paides 1998. aastal
07:50 Taani Rahvaülikooli seiklused
09:00 Töötust uue sekretäritööni, aga…
10:00 Norra lapsehoidja tööpakkumine 2000.aastal
11:00 Enesetapu mõtete kogemus 1999. aastal
11:40 Minu poeg kui ankur
12:40 Norra antropoloogia õpingud
12:50 Dokumentaalfilmi tegemine Lõuna-Aafrikas
13:37 Minu elu suurim Külluse Õppetund Kaplinnas
16:07 Elüülesannete ja Elu Missiooni seosed
16:24 Külluse Ratta sünd
17:12 Mis asi on Holistiline Küllus?
17:32 Blogi 2003, 2013, You Tube ja FB platvormid
18:26 Intervjuude algus blogis (20)
18:58 Crystal Ra Vip klubi sünd
19:44 Crystal Ra Meistriklubi
20:37 Podcasti sünd
20:49 Fb Lived kaks aastat
22:00 Podcasti nime lugu – Seiklused Äärtel
24:01 Aarete Seikluseni Podcast Crystal Ra-ga
24:40 Aarete Seikused Podcasti eesmärk
25:07 Võimendus
25:55 Enn Meiesaare kompliment
26:40 Sügavuse hirmu lugu
27:00 Havai seiklus 2009 aastal
28:30 Veeteraapia maagia
29:24 Vabasukeldumise kursus
30:30 Haidega kohtumised Havail
32:04 Tantrakoolituste organiseerimine
32:20 Vabasukelduja Elus
32:50 Naiseks kasvamine Havail
33:00 Üheotsapiletiga Mehhikosse
33:23 Ühest nädalast neljaks aastaks!
33:36 14 aastat oma Mr Righti otsimise lõpp Mehhikos Michaeliga kohtumisel
34:36 Havai Suure Saare seiklused
34:40 San Diego California
35:40 Üleskutse
 
Vaata oma kingitust siit: 
 
Lisainfo:
Podcasti võõrustaja: Crystal Ra Laksmi-Ditton (San Diego) California
 
Email: aareteseiklused@gmail.com
FB: #liquidheavenfacilitator
#aareteseiklusedpodcast
Instagram #crystalheavenactivation
You Tube: #turbonewflow
LinkedIn: #crystalralaksmiditton
Web: www.crystalralaksmi.com/eesti
**
Kui see saade inspireeris ja motiveeris sind ole hea, vajuta LIKE siin selle saate all, jaga ning kommenteeri ja kui soovid jäta ka oma tagasiside ning hakka ka meie jälgijaks siinsel kanalil ja kõikidel meie sotsiaalmeedia kanalitel. Suur aitäh juba ette!