Ärikliendid roolis: DPD Eesti juht: esimesed päevad elektrikaubikutega olid üsna ehmatavad

28.01.21 Ärikliendid roolis: DPD Eesti juht: esimesed päevad elektrikaubikutega olid üsna ehmatavad by Äripäeva raadio

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Täna alustab pärast poole aasta pikkust pausi taas saade Ärikliendid roolis, kus seekord võetakse luubi alla elektrisõidukid, eeskätt tarbesõidukite võtmes. Teema on ajendatud läinud nädala uudisest, mis teatas, et DPD Eesti tegi Eesti ajaloo suurima elektrikaubikute ostutehingu, soetades enda masinaparki seitse täiselektrilist Volkswagen Crafterit.
Saatekülalisteks on DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss, Keskkonnainvesteeringute keskuse toetuste ja investeeringute osakonna juhataja Antti Tooming ning Neste Eesti ärikliendi müügijuht Martin Õunap.
Remo Kirss tunnistab, et elektrikaubikute teedele toomine sattus aega, mil väljas olid krõbedad miinuskraadid ning see oli paljuski ka tõehetk auto tegeliku suutlikkuse proovile panekul. Lisaks selgus, et olemasolev kiirlaadimisvõrgustik sobib pigem sõiduautodele ning laadijad asuvad sageli kohtades, kuhu kõrge kaubikuga pole võimalik ligi pääseda.
Lisaks räägitakse saates elektriautode toetustest tulevikus, mida saaks äsja ametisse kinnitatud valitsus selles osas ära teha ning millised plaanid on elektriautodega seoses Neste Eestil.
Saatejuht on Tõnu Tramm, saadet toetab Neste Eesti.