Stream 19.07.21 Sisuturundussaade. Materjalimüüja ehituses: praegu antakse kõvasti gaasi by Äripäeva raadio

Stream 19.07.21 Sisuturundussaade. Materjalimüüja ehituses: praegu antakse kõvasti gaasi by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-19T09:09:06Z

Turule meeldib stabiilne kasv ning järsud muutused on ebaloomulikud, nüüd aga just nii käib ehk nagu Karl Bilderi tegevjuht Olle Saare ütleb: „Mis siin salata, praegu on kõva gaasiandmine.“

Ehitusmaterjalide müügis käib tema sõnul praegu hoogne töö, nõudlus on suur ning tööd on palju.

Samuti rääkis ta, et kuigi Ameerika Ühendriikides on puidu hindades korrektsioon toimunud, siis meie turule see veel jõudnud ei ole. Ta tõi näite, et praegu on näiteks terrassilaudu vähe saada, seega üks murekoht võib olla seotud just terrassi ehitusega.

Saates tuleb juttu ka hooldusluukidest. Kui kümme aastat tagasi oli korteri jaoks tarvis ühte hooldusluuki, siis praegu on vaja viite-kuute.

Kuna tänapäeval on korterites sõlmesid enam, siis tähendab see ühtlasi, et saja korteriga majja peab paigaldama viissada luuki.

Vastused saab küsimustele kus ja miks neid kasutatakse, miks peaks tuletõkkeluugid vabana hoidma ning kuidas saab Karl Bilder abiks olla hooldusluukide valikul. Saates on külas Karl Bilderi hooldusluukide toote- ja müügijuhi Alar Simovart ning projektijuht Artur Veeroja.

Samuti vestleb Karl Bilderi tegevjuht Olle Saare kuumast suvest, viib põgusalt ajalooradadele ning annab aimu, mis on suvepuhkuste aegu ehituses teoksil. Saatejuht on Mark Kitajev.

Genre
Business

License: all-rights-reserved