Stream 20.07.21 Eetris On Tallinna Ülikool. Karjäärinõustaja: diplom on ka tänapäeval oluline by Äripäeva raadio

Stream 20.07.21 Eetris On Tallinna Ülikool. Karjäärinõustaja: diplom on ka tänapäeval oluline by Äripäeva raadio

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-20T08:14:50Z

Karjäärinõustaja Piret Jamnese sõnul on lõpudiplom ka tänapäeval riigisektoris ja juhtivatel ametikohtadel töötamiseks oluline või vahel ka lausa eelduseks.

Saates “Eetris on Tallinna ülikool” räägime nendest inimestest, kes on omandanud või omandamas teist kõrgharidust. Arutleme, millised need inimesed on, kuidas erinevad nad otse keskkoolist tulnud õppijatest ja milline on nende motivatsioon teise kõrghariduse omandamiseks.

Veel tuleb juttu sellest, mis saab neist õppijatest pärast ülikooli ja mida nad karjääri vaates endale juurde saavad. Vastuse saavad küsimused, kas ja kus täna lõpudiplom üldse oluline on ja kas lõpetajad peavad töötama erialasel tööl.
Külas on 12 aastat ülikoolis õppinud Tallinna ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi karjäärinõustamise külalislektor Piret Jamnes.

Saatekülaline tõi välja, et ei propageeri otsuste langetamiseks plusside ja miinuste süsteemi ning selgitas, milline on tema õpetus parimate valikute tegemiseks. Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Sergio Delle Vedove/Scanpix.

Genre
Business

License: all-rights-reserved