Stream episode 01.09.21 Triniti Eetris. Probleem laenumaastikul: kes kaitseb võlausaldajat? by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 01.09.21 Triniti Eetris. Probleem laenumaastikul: kes kaitseb võlausaldajat? by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-09-01T09:08:39Z

„Ühte hõbekuuli kindlasti olemas ei ole, kuid lahendus puudutab ettevõtluskultuuri arendamist, finantskirjaoskuste parandamist ja kindlasti võlgnikele seletamist, et võlausaldajaga kontakti hoidmine ja lahenduste otsimine on alati kiirem lahendus, kui enda ära peitmine“, tõi Finance Estonia juhatuse liige Andrus Alber välja võimalikke võlausaldajate kaitsemeetmeid saates „Triniti eetris“.

Saates tuleb juttu sellest, kuidas kaitsta võlausaldajaid pahatahtlike võlgnike eest. Räägime sellest, millised on praegu peamised võlamenetlustega seotud probleemid ja millised abistavad meetmed ministeeriumite tasandil töös on.

Räägime finantskirjaoskuse parandamisest, võlamenetluste ennetamisest, positiivsest krediidiregistrist ja sellest, miks on võlgnikel soodsad võimalused oma kohustuste eest ära joosta. Saate viimases pooles jagatakse soovitusi võlgnikega kimpus olevatele võlausaldajatele.

Külas on Andrus Alber (keskel) ja Gerly Lõhmus (vasakul) FinanceEstoniast ning vandeadvokaat Katri Tomson. Saadet juhib Gregor Alaküla.

Genre
Business

License: all-rights-reserved