Stream episode 04.04.22 Sisuturundussaade: tööandja saab keelata töötajat avalikult sõda pooldamast by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 04.04.22 Sisuturundussaade: tööandja saab keelata töötajat avalikult sõda pooldamast by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-04-04T09:32:05Z

Pingelised ajad ühiskonnas peegelduvad ka töökeskkonnas. Selleks, et säiliks töörahu, on oluline kokku leppida kindlad reeglid, rääkis saates võrdsete võimaluste volinik Liisa Pakosta.

Viimase kuu jooksul soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise kantselei poole tehtud pöördumiste põhjal on täiendatud toetav.ee lehel olevat töökorralduse reeglite näidist. Täiendused on seotud sellega, kuidas tõlgendatakse ettevõttes väärtusi, sõnavabadust ja poliitilisi veendumusi.

Näiteks toob Pakosta saates pöördumise, mille kohaselt laikis töötaja sotsiaalmeedias Venemaa agressiooni õigustavaid postitusi, mis tõi kaasa klientide lahkumise. Töökorralduse reeglid annavad tööandjale võimaluse mõistlikkuse piires reguleerida töötajate suhtlemist avalikus ruumis, et selliseid olukordi vältida.

Milliseid täiendusi kohustuslikele töökorraldusreeglitele on ettevõtetel veel õigus ja võimalus teha, saab lähemalt kuulata saatest.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.

Genre
Business

License: all-rights-reserved