Stream episode 09.03.23 Kinnisvaratund: kinnisvarafirma jaoks muutub üle kahe kuu veniv võlg tõsiseks by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 09.03.23 Kinnisvaratund: kinnisvarafirma jaoks muutub üle kahe kuu veniv võlg tõsiseks by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2023-03-09T09:08:25Z

Tartu piirkonna ärikinnisvarast kõnelevas “Kinnisvaratund” saates ütles Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht ja juhatuse liige Made Vares, et kuigi rentnike muresid mõistetakse ja üritatakse neile vastu tulla, ei saa üle kahe kuu venivaid üürivõlgasid aktsepteerida.

Made Vares lisas samas, et ettevõtte 330 äripinna üürnikust on viimase poolaasta jooksul koostöö makseraskuste tõttu lõppenud mitte rohkem kui 20ga, seega ei ole Tartus makseraskused rendipindade eest tasumisel siiski laialdased ning olenevad paljuski ka valdkonnast.

Millised valdkonnad on rohkem hädas selgub juba saatest, kus räägime lisaks rahavoo objektidele ka arendustest ning osas uurime, millised on arendajate praegusel hetke suurimad raskused Tartus. Samuti kõneleme konkreetselt suurimatest valmivatest arendustest Tartus.

Saatekülalised on Kaarsilla Kinnisvara tegevjuht ja juhatuse liige Made Vares, Avaare Kinnisvara juhatuse liige Kalev Kase ning ettevõtja ja investor, TMB Element nõukogu esimees Vallot Mangus.

Fotol tühjad äripinnad, foto autoriks Erik Prozes. Saatejuht on Lauri Leet.

Genre
Business

License: all-rights-reserved