Stream episode 12.12.23 Turismitund: Endine kõrtsmik kaotas maherestoraniga pooled kliendid by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 12.12.23 Turismitund: Endine kõrtsmik kaotas maherestoraniga pooled kliendid by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:

published on 2023-12-12T09:06:18Z

Kõrtsi asemel maherestoraniga alustanud ettevõtja kaotas pea pooled kohalikest püsiklientidest, kuid usub siiski, et ka uus ärimudel toob edu.
Hämsa maheresto perenaine Ulvi Parksepp ütles saates „Turismitund“, et loodab kaotatud klientide asemele leida uued, kes väärtustavad mahetoitu ja on valmis selle eest rohkem maksma.
Parksepa sõnul on konkurents mahetoitu pakkuvate restoranides seas väike ning uute sobilike klientide arv on juba vaikselt ka tõusuteel. Kohalike klientide kaotamine oli Parksepa sõnul paratamatus ning tootearendust planeerides olid ettevõtjad sellega arvestanud.
Saates tuleb juttu tootearendusest turismivaldkonnas ning täpsemalt uurime, kuidas kaks turismiettevõtjat oma olemasolevat teenust muutsid või täiesti uue teenuse lõid. Saate esimeses poole tuleb juttu sellest, kuidas ja miks ettevõtjad tootearendusega tegelema hakkasid, kui aja- ja rahakulukas protsess kujunes ning mis oli tagasi vaadates kogu ettevõtmise laiem mõju.
Saate teises pooles räägime laiemalt ettevõtluskeskkonna teemadel, uurime kuidas möödus suvi, kuidas ettevõtjad planeerivad järgmist aastat ja kuidas on nad meelestatud madalhooaja eel.
Sellest, kuidas loodi ökomaja majutuspakett ja prügipüük jõelt räägib saates Sauga Kaluriküla peremees Jakob Kose ning Hämsa maheresto ja heaolukeskuse perenaine Ulvi Parksepp räägib, kuidas kõrtsist sai maheresto. Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

Genre
Business

License: all-rights-reserved