Stream episode 26.04.22 Kõik ärikinnisvarast. Eleporti regioonijuht: elektriautode arv kasvab jõudsalt by Äripäeva raadio podcast

Stream episode 26.04.22 Kõik ärikinnisvarast. Eleporti regioonijuht: elektriautode arv kasvab jõudsalt by Äripäeva raadio podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-04-25T10:10:29Z

Kõik ärikinnisvara saates räägime Eleporti Baltikumi regioonijuhi Martin Raadikuga, kes on kindel, et elektriautde arv lähiajal kasvab kiiresti.

Raadik kinnitab, et kui hakatakse ärihoonete juurde parkimiskohti rajama, tasub tulevaste laadimispunktide tarvis kaablikõrid ära paigaldada, kuna nende paigaldamine ei maksa pea midagi ning nii jääb tulevikus avatuks võimalus laadimiskohtade arvu jooksvalt suurendada.
Saates räägime, millal tasub rajada tavalaadimispunkt ning millal kiirlaadimispunkt, mis neid eristab ning palju erinevad lahendused vooluvõimsust vajavad. Samuti anname nõu, millal on arukas valida üks, millal teine. Eleport rajab kiirlaadimispunkte kinnisvaraomanikele tasuta – küsime, mis tingimustel ja kas kõigile?
Samuti tuleb jutuks, kas börsihinnaga hind laadimispunktides lõppkliendile on välistatud ning kas ja millal on elektriautodega sõitjatel võimalik laadimise eest maksta tavalise pangakaardiga. Lisaks esitab Raadik oma prognoosi kui suur saab olema elektriautode hulk Eestis viie ja kümne aasta pärast ning palju on autode tarvis vaja avalikke laadimispunkte. Saatejuht on Lauri Leet.

Genre
Business

License: all-rights-reserved