EGO

#12 Ausad Mehed – EGO by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmine saate teemaks oli tänulikkus ja kuidas sellest kasu lõigata. Rääkisime mis asi on tänulikkus meie jaoks, kuidas seda tõeliselt ära tunda ning kuidas on võimalik enda reaalsust ehk elu selle tunde olemasoluga tegelikult paremaks kujundada.

Tänases teemas vestleme Martiniga EGO-st, EGO tegelikust tähendusest, selle mitmetasandilisest mõistmisest ja sellest, kuidas EGO meid positiivselt ning negatiivselt tegelikult mõjutab. Lisaks räägime detailselt, mis juhtub, kui hakkame EGO vaikselt samm-sammu haaval lammutama.

Mõned mõtted saatest endast:
* Ego on kõik, kogu inimmehhanismi enda käe järgi paika pannud. Kõik meis on ette ennustatav, meie käitumine, emotsioonid ja reaktsioonid. Egol on raske leppida muutusega, sest minapilt on nii paika pandud juba. Kui me hakkame saama uusi kogemusi, olgu need negatiivsed või positiivsed, siis ego ehk meie minapilt hakkab muutuma. Ja see on miski, mida EGO ei taha.

* Iseenda süüdistamsega on sama lugu, et kuidas ma jälle käitusin nii vääralt. Süüdistan ennast ja mõtlen, kuidas saab nii olla aga mingil hetkel endale aru andes, saad aru, et miks ma pean end süüdistama? Olukord lihtsalt juhtus, teine osapool oli mängus, olukord õpetas midagi ja tõi kogemusi. Süüdistada ei ole vaja.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!