Kuidas leida enda teekonda ja kuidas sellel püsida

#13 Ausad Mehed – Kuidas leida enda teekonda ja kuidas sellel püsida by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmise saate teemaks oli meie endi EGO ja kuidas sellest kasu lõigata või kuidas sellega lihtsalt toime tulla. Jutustasime EGO-st, EGO tegelikust tähendusest, selle mitmetasandilisest mõistmisest ja sellest, kuidas EGO meid positiivselt ning negatiivselt tegelikult mõjutab. Lisaks rääkisime detailselt, mis juhtub, kui hakkame EGO vaikselt samm-sammu haaval lammutama.

Tänase saate teemaks on enda teekonna leidmine ja sellel püsimine. Inimestele meeldib pidevalt öelda “Mul ei ole kirge. Ma ei tea, mida ma teha tahan” jne aga me usume mõlemad, et igas inimeses on olemas mingisugune kirg või suund, kuhu ta elus liikuma peaks. Kuidas leida enda teekonda läbi kahe vastanduva võimaluse, mida teha, et selles edukas olla ja veel palju põnevat sellel samal teemal.

Mõned mõtted saatest endast:
* Ma tegelikult näen jah elust enesest, et elus tulevad võimalused siis kui me oleme selleks valmis. Valmisolek tekib aga siis, kui on toimunud mingisugune suuremat sorti areng. Kui me ennast inimesena, mingis valdkonnas piisavalt ei arenda, siis ei ole meil ka informatsiooni, mida ümber olevatele inimestele jagada. Seega eduvalem oleks sellise näite kohaselt enda meeletu arendamine, mis mingil õigel hetkel elus võrdub sellega, et meil tekib võimalus enda õpitut, kogetut jagada ka teistega.

* Hea küsimus, mida iseendalt küsida, et kui raha ei oleks meie maailmas olemas ja kõik meie ellujäämiseks olulised vajadused on kaetud ning täidetud, mida ma teeksin? Eriti just vanematel inimestel, on väga palju maske veel ees, mis tuleks esmalt üldse ära lõhkud, et me mõistaksime ja suudaksime näha seda, mida meile tegelikult teha meeldiks.

* Kuidas seda leida? Taaskord, nagu ütles ka Martin, nii nagu meie saate nimigi, siis ausus. Ausus iseenda vastu ja otsekohesus iseenda vastu. Julgus enda tunnistada ka kõige valusamatel hetkedel tunnistada, et on vaja teha muutus.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!