Pisut naistest

#14 Ausad Mehed – Pisut naistest by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmise saate teemaks oli enda teekonna leidmine ja sellel püsimine. Inimestele meeldib pidevalt öelda “Mul ei ole kirge. Ma ei tea, mida ma teha tahan” jne aga me usume Martiniga mõlemad, et igas inimeses on olemas mingisugune kirg või suund, kuhu ta elus liikuma peaks. Kuidas leida enda teekonda läbi kahe vastanduva võimaluse, mida teha, et selles edukas olla ja veel palju põnevat sellel samal teemal.

Tänases saates kuulete meid rääkimas pisut taaskors suhete teemal, kuid lähtume seekord ühe podcasti kuulaja küsimustest:
– Millisel viisil praktiseerite oma suhtes tänulikkust, imetlust, armastust oma naise vastu?
– Millisel viisil soovite ise olla märgatud, tähele pandud partneri poolt?
– Millisel viisil teie suhtes manifesteerub valu/viha vastassoo vastu ja kuidas seda lahustate?
– Äkki tahaksite jagada ma oma suhet ka emaga (isaga suhet jagasite) ja kuidas see suhe on mõjutanud suhteid naistega? Kas valisite partneri ema järgi? Milliseid tundmusi tekitab, kui naine meenutab ema?

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!