Sibula koore analoogia

#16 Ausad Mehed – Sibula koore analoogia by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmises #15 episoodis vestlesime Chrisi ja tema elukaaslase mentori Indrekuga. Saates sai räägitud väga mitmetel erinevatel ja elulistel teemadel: kuidas leida enda südant, kuidas avastada enda teekonda, elu mõte, mediteerimine, materiaalsus ja vaimsus ning kuidas nende kahe maailma vahel leida harmoonilist tasakaalu. Räägime julgeks olemisest ja tegutsemisest ning kuidas üldse elus paremini ja mõnusamalt kulgeda.

Tänane saade keskendub sibula koore analoogiale või nagu Martin seda nimetas “Inimene kui sibul”. Räägime tõsisemalt sellest, kuidas endaga sügavamale minna, kuidas see vaimne sisemine vaatlus välja võiks näha ning mida tähendab üldse sibula koore analoogia ning kui sügavale ulatub jäneseurg meie enesearengu ja eneseteadlikkuse vallas üldse.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!