Mõtteid sotsiaalmeediast

#17 Ausad Mehed – Mõtteid sotsiaalmeediast by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmises #16 episoodis vestlesime Martiniga sibula koore analoogiast või nagu Martin seda nimetas “Inimene kui sibul” teemast. Rääkisime tõsisemalt sellest, kuidas endaga sügavamale minna, kuidas see vaimne sisemine vaatlus välja võiks näha ning mida tähendab üldse sibula koore analoogia ning kui sügavale ulatub jäneseurg meie enesearengu ja eneseteadlikkuse vallas üldse.

Seekordne saade on pisut erinev, sest olude sunnil jämmib Chris kuulajatega seekord üksinda. Juttu tuleb tema kogemusest sotsiaalmeediaga, kuidas kasutada sotsiaalmeediat isikliku brändi ehitamiseks ja kuidas Chris jõudis omadega punkti, kus võttis vastu otsuse olla eemal nutitelefonist tervelt 1 kuu. Jagab enda kogemust ja nägemust, mida ning millist mõju sotsiaalmeedia meile avaldab ning kuidas sellega edasi minna.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!