Tantraõpetaja Igor: “Esimene tööriist reaalsuse loomisel on unistamine!”

#65 Tantraõpetaja Igor: “Esimene tööriist reaalsuse loomisel on unistamine!” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord on meil külas Igor Earthchild. Igor on mees, kes on elanud väga mitmekülgset ja seikluslikku elu ning omandanud selle kõige juures hulga elutarkust ja leidnud üles oma sisemise väe. Igor on teinud karjääri sõjaväes, töötanud end laopoisist logistikajuhiks, juhtinud ja koolitanud, ning ka kogenud läbi põlemist. Samuti on ta Tais rahatult seigelnud ning viimaks vaimse rahu leidnud. Täna tegeleb Igor tantraõpetuste praktiseerimise ja edasiandmisega, luuletab, teeb lühifilme ning aitab inimestel leida vaimset tasakaalu.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Igorilt:
– Me kardame tavaliselt ärevust. Ma olen õppinud seda ärevust nautima. Nimetan seda lavalaksuks, mis on segatud adrenaliinist, hirmust ja kogu sellest tähelepanust, mis tuleb publikust.

– Sa pead olema ise endaga sõber, iseendas selle rahu leidma, siis tulevad alles kõik teised.

– Loodus aitab viia sind teisenenud teadvuse seisundisse.

– Mul oli surmakogemus 5 aastat tagasi, kui mind maeti elusalt maa alla. Surmakogemus kustutas väga palju minevikust ära ja andis võimaluse taassünniks.

– Tantras on alistumine peamine jõud.

– Kõikide vaimsete praktikate eesmärk on ego surm.

– Kui sa oled omadega täiesti nullis, siis hakkab elu hakkab sulle andma ja Universum sind toetama.

– Mõistus püüab igat imet ratsionaliseerida. Püüab leida igale imele loogilist seletust.

– Inimesed elavad väga tugevalt enda peas, muutudes kontrollifriikideks, mis ei lase neil lõõgastuda.

– Massaaži ajal on kõige olulisem sinu tähelepanu, ehk kohalolek ja sinu kui massaaži andja mugavus.

– Meestele on kinnistatud uskumus ja vajadus seksi ajal performida ehk sooritusvajadus. Ühiskond on õpetanud, et mees peab panema mitu tundi järjest, koguaeg peab kõva olema. See tekitab meestes liigset alateadlikku stressi.

– Kui sa oled seksi ajal täielikult kohal, siis saab seksist meditatsioon. Pornofilmides õpetatakse vaid kütmist, kuid palju sügavamad kogemused tulevad yin-seksist, kus ollakse rahuseisundis ning hingatakse koos. Liigutused on mikroõrnad ja niimoodi võib see erutatud seisund kesta tunde.

– Odava kiire seksiga, mis on naudingu peale ehitatud, toidame madala sagedusega olendeid, kes sellest seksienergiast toituvad. Kui aga seksida tantristlikult, teadlikult kohal olles, on võimalik sama seksienergia suunata nende olendite toidulaualt eemale näiteks iseenda elu paremaks loomiseks ja kujundamiseks.

– Seksi jaoks kõige tähtsam eeldus on armastus, ehk tõelised tunded iseenda ja paarilise vastu.

– Inimesed ei oska unistada, enamik unistustest on ostetud unistused ehk meile pähe pandud programmeeringud.

– Ostetud unistused ei tööta. Sa võid neid taga ajada, aga nad jäävad kuskile kinni, sest need pole kooskõlas sinu südamega.

– Alati ei ole vaja unistuste täitmiseks raha.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Igori leiad:
Massage by Earthchild
https://www.facebook.com/earthchild.me