Epp Kärsin: “Jumalad unustasid õpetada kuidas seksida nagu jumalad.”

#76 Epp Kärsin: “Jumalad unustasid õpetada kuidas seksida nagu jumalad.” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Sellel korral oleme külas paljudele eestlastele tuntud seksi õpetaja Epp Kärsini juures. Lisaks omandatud seksiteadmistele ja kogemustele, mida Epp enda koolitustel avameelselt jagab, on ta omandanud kaks kõrgharidust, millest tähtsaimaks peab ta Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. Saates võtame äärmiselt ausalt ette teemad nagu seks, suhted ja nende paremaks muutmine läbi seksuaalteadlikkuse; enda teekonna leidmine ja sellel püsimine; tingimusteta armastus; yoni ja lingam massaažist ja sellest, kuidas jumalate moodi seksida.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Epp Kärsinilt:
– Paljud tantraõpetajad kasutavad ära naiste haavatavust ja naised saavad seeläbi tugevaid hingetraumasid.– MIne sinna, kus on sinu süda.- Teiste arvamusest mitte sõltumine on ühe tugeva inimeset tunnus.

– Olen koguaeg sina ise, siis sa ei pea mõtlema üle. Kõigile ei saa meeldida.– Me kõik oleme sisimas perverdid.- 80% täna meie suhteprobleeme on saanud alguse lapsepõlvest vanemate poolt mitte piisava tähelepanu vajaduse märkamisest.- Täiskasvanuna me ei pruugi mäletada kõiki lapsena saadud traumasid, aga meie keha mäletab.– Kui me oleme oma partneriga seksuaalsest koos, siis me oleme kõige haavatavamad ja tundlikud, ning sellel hetkel võib kõik see valu tulla meie seest üles, mida oleme kunagi kogenud ja nüüd endasse peitnud.– Oskus jagada ja võtta vastu tingimusteta armastust, on väga suur kunst.

– Seksuaalsus on voolamine ja kooskulgemine.– Seksuaalenergiat on inimestes üle 80%.– Mehed küla peale ei lähe, kui nende naudingute anum on täidetud.– Jumalad unustasid õpetada inimesi, kuidas seksida nagu jumalad.- Tuppe tuleks siseneda tervelt üks minut.- Me ei ole loodud kannatama.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Vaata ka Epp Kärsini tegemisi:
https://amareluna.ee
https://www.facebook.com/Epp-Kärsin-Amare-Luna-1644552492247106/
https://www.instagram.com/epp.karsin/