Birgot Kivinurmega naiselikkusest, seksuaalsusest ja suhetest iseenda ning oma partneriga

#193 Birgot Kivinurmega naiselikkusest, seksuaalsusest ja suhetest iseenda ning oma partneriga by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
SaatekĂĽlaliseks on aga Birgot Kivinurm, kes on hiljuti ilmunud raamatu “Seksuaalne – otse ja ausalt” autor. Oma raamatut kirjeldab ta järgnevate sõnadega: “See on minu lugu seksuaalsusest ja seksuaalsuse arengust. See on ka lugu teadlikkusest ja sellest, kuidas inimesel on võimalik oma seksuaalsust ise luua.”

Ta on abikaasa ja kolme lapse ema, olles korraga nii õpilane kui ka õpetaja; koduhoidja ja maailmarändur; vaatleja ja kirjapanija. Birgot lõpetas Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureusekraadiga. Õpingute kõrval tegutses ta üliõpilasorganisatsioonis AIESEC, olles viimati AIESEC Eesti turundusjuht. Birgot on käinud praktikal Nigeerias tarkvaraettevõttes ja Eestis Hansa Liising Eesti ASis. Tema kogemustepagasisse kuulub raamatumüügikogemus USA’s.

Birgot nimetab end maailma vaatlejaks ja mõtestajaks, elu mõtte otsijaks. See aga tähendab pidevaid eneseparandamisi ning sügavaid retki iseendasse – ehk sukeldudes paljudesse põnevatesse seiklustesse ning seejuures ka suhetesse. Ning just suhetest ja seksist seekordne saade väga paljuski ka rääkima hakkab. Niimoodi järjepidevalt õnnestudes ja pettudes, trotsides ja leppides on Birgot avastanud, et kõige suuremad maailmad ja seiklused asuvad tema enda sees, ning et elu mõte võib väga vabalt igas ajas ja kohas olla erinev. Birgot usub, et elu mõte on oma elu luua ja anda sellele ise mõte. Tema huvideks on jooga, psühholoogia ja kirjutamine.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: LT123250047489114256
BIC: REVOLT21
SAAJA: Chris Kala

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Birgotit jälgit siit:
https://www.facebook.com/birgot.kivinurm.9