Duo on tagasi, emotsionaalne raha

#22 Ausad Mehed – Duo on tagasi, emotsionaalne raha by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed podcasti repertuaarist.

Eelmises saates olime külas Reigol. Reigo on metsas elav noormees, kes on enda elukogemuste põhjal suutnud endas kasvatada suurt eneseteadlikkust. Ta on hämmastav tegelane, kes on reisinud mööda maailma ringi ning teinud absoluutselt peaaegu, et kõike siin elus. Alustades lihtsatest füüsilistest palgatöödest, lõpetades enda ülemaailmse T-särgi poega, omades tutvumisportaali ja pornolehekülge ning rikastunud ka krüptorahadesse investeerimisega. Mees, keda on õpetatud uskuma maagiasse ja elu helgemasse poolde, mis on toonud talle suurepärase, küllusliku elu, mis on pakkunud talle vajaminevaid kogemusi ja õppetunde ning selginemisi, et ta mõistaks viimaks, mida ta siin elus tõeliselt vajab.

Tänane uus episood keskendub raha teemadele, rahaga seotud emotsioonidele, raha kasvatusele, Chris jagab kogemust enda kodusünnitusest ning jämmime veidi niisama.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Reigo kohta saate informatsiooni siit:

Head kuulamist!