Egerta Mändmets “Armastuse puudumine viis mind armastuse keskele”

#109 Egerta Mändmets “Armastuse puudumine viis mind armastuse keskele” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne saade keskendub armastusele, kus teeme juttu armastusest, selle puudumisest, armastuse ilust ja valust, suhetest, abiellumisest, multitaskimisest, ettevõtjaks olemisest, saavutamisest ja edust.

Egerta on olnud ettevõtja peaaegu 10 aastat, tegeledes nii pulmakorraldajana, ürituste korraldajana, fotograafina, graafilise disainerina kui ka sisekujundajana. Pulmakorraldajana on ta pruutpaare oma kunsti ja ande ning kirega rõõmustanud juba 8 aastat, olles kokku korraldanud ja stiliseerinud ligi 130 erinevat pulma. Nende hulgas on umbes 60 rahvusvahelist pruutpaari, kelle pulmi on korraldatud Eestis ning kes on toonud kokku külalisi üle kogu maailma näteks Indiast, Austraalias, Brasiiliast, Norrast, Saksamaalt, Belgiast jne. Lisaks on Egerta korraldanud ka kaks pulma Itaalias. Lisaks pulmakorraldamisele, on ta fotokaameraga sõber olnud 15 aastat, millest 6 aastat on ta õppinud eraldi pulmafotograafiat, olles jäädvustanud ligi 150 erinevat õnnelikku paari. Samuti on ta lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias kujunduskunstniku eriala. Samuti tegutseb ta ka disainerina ja sisekujundajana. Sisekujundustöid teeb ta aastas paar korda ning ainult eraklientidele. Disaini vallas on Egertal teadmised peamiselt graafilise disaini osas, õppinud on ta ka tootedisaini. Muidu on Egerta rõõmsameelne, positiivne, tahtejõuline, järjepidev, enesekindel, suurelt mõtleja ja armastust kiirgav naine. Teda on pärjatud ka pulmad.ee keskkonnas ”AASTA TEGIJA” tiitliga. Lisaks kõigele on Egerta loomult parandamatu romantik ning usub siiralt, et armastus on see kõige kõige suurem ja parem tunne mida üks inimene kogeda võib. Tal on kaks last.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Egertalt:
“Asjad hakkavad voolama siis, kui sa oled selleks (igas mõttes) valmis.”

“Väga oluline on viis, kuidas me oma mõtteid väljendame, millist tooni ja milliseid sõnu kasutame. Üht ja sama asja saab öelda nii tänitavalt virisedes kui ka oma seisukohta armastuse ja soojusega selgitades.”

„Kui ma üritan teist inimest õnnelikuks teha, siis see ju tuleb tegelikult ringiga tagasi. Mida annad, seda saad.“

„Su mees ei saa olla kuningas, kui sa ei kohtle teda kui kuningat.“ Ja naistele: kui su partner on kuningas, saad sina olla kuninganna!”

„Kui sa ei ole õnnelik inimene, siis sa ei saa teha oma tegevusi õnnelikult. Samamoodi ei saa eeldada ega oodata, et keegi teine teeb sind õnnelikuks.“

„Enne kullatüki leidmist tuleb hoolikalt sõeluda.“

„Oskus öelda ei on oluline. Kui sa loobud mingitest asjadest, mis ei ole päris sinu asjad, siis tulevad asemele need, mis ON sinu asjad.“

„Mul on unistused, aga ma ei ole neis kinni. Kui miski ei lähe nii, nagu mõtlen, siis tuleb midagi muud, mis on parem.“

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Kui tunned, et saade pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, jagades saadet kellegagi, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit laiema kuulajaskonnani edasi viia.

Copyright and used music belong to:
24-565 – El-jeezo-prod-by-btgrin

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/

Jälgi Egerta Mändmetsa tegemisi:
www.egerta.ee