Ettevõtja Iti-Pätrik Järve „Kui sa midagi oma ellu soovid, siis ütle see välja – kirglikult!“

#148 Ettevõtja Iti-Pätrik Järve „Kui sa midagi oma ellu soovid, siis ütle see välja – kirglikult!“ by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-09-04T05:14:17Z

Iti on 25-aastane naine, kes on tänaseks pikaajaline sisulooja ja ettevõtja. Pildistamisega on ta tegelenud rohkem kui 12 aastat ja sisuloomisega läbi enda isikliku blogi üle 9 aasta. Teda jälgib Instagrami vahendusel üle 24 000 inimese. Ta ise ütleb, et talle meeldib avastada uusi paiku, luua uusi asju ja ettevõtmisi ning viibida koos inspireerivate inimestega.

Sisulooja ja suunamudijana või sotsiaalmeedia mõjutajana on ta teinud koostööd selliste firmadega nagu Red Bull, airBaltic, iDeal, Reserved, Nike, Db ehk Douchebags, Prosawood, Coca-Cola, Timberland, Sportland, Rapunzel of Sweden, Loond, erinevate majutuse ja hotellidega ning ka mitmete erinevate üritustega. Samuti on tema koduleheküljelt võimalik soetada endale piltide monteerimise preset packe ehk piltide töötlemist lihtsustavaid šabloone, mille ta on ise loonud. Lisaks kuulub talle ettevõte North Fjord Shop, mis tegeleb riiete müümisega.

Täna vestleme Itiga teemadel nagu ettevõtlus, kire leidmine, unikaalsus, massist erinemine ja silma jäämine, sponsorite leidmisest ja kuidas hoida koostööd, sotsiaalmeediast, brändisaadikutest ja sotsiaalmeedia mõjutajaks olemisest, vabaduse loomisest, reisimisest ja paljust muust.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 9.90€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Itilt:
„Kui sa midagi oma ellu soovid, siis ütle see välja – kirglikult!“

”Ei ole mõtet end teistega võrrelda või üritada mõistusega panna silte „edukas“ või „mõttetu“. Oluline on olla praeguses hetkes õnnelik. Igaühel on OMA teekond.”

”Läbipaistev, filtrita kommunikatsioon on paarisuhtes eriti oluline, kuid kahjuks väga paljud ei saa seda teha, kuna ei oska või ei julge näidata oma haavatavat poolt.”

”Sa ei pea olema selliste inimeste läheduses või seltskonnas, kes on sinu jaoks negatiivsed, pisendavad sind mingil moel või lihtsalt ei mõju sulle hästi – isegi siis, kui need inimesed on su perekond.”

„Sport on väga hea potentsiaalse energia maandamise viis – ja potentsiaalne energia on energia, mille sa pead endast välja saama, kuna see võib sulle kahjuks tulla.“

”Mõnikord tuleb elus teha lihtsalt leap of faith – usaldada, et kõik läheb hästi, ja teha see hüpe pea ees tundmatusse.”

„Ma selekteerin oma koostööprojekte alati selle järgi, et mõtlen, mis on minulikum.“

„Sa pead alati olema sina ise – sest mis mõte on olla keegi, kes on juba olemas, või teha järgi asju, mis on juba tehtud?“

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
https://www.facebook.com/elise.lompp

Jälgi Iti tegemisi siit:
https://www.facebook.com/itipatrik.jarve
http://www.itijblog.com
https://www.instagram.com/itij/
https://www.northfjordshop.com

Genre
Learning

License: cc-by-nc-sa