Holistiline karjäärinõustaja Natalja Prümmel ”Loovus on igas inimeses olemas.”

#165 Holistiline karjäärinõustaja Natalja Prümmel ”Loovus on igas inimeses olemas.” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Natalja Prümmel on holistiline karjäärinõustaja ja värbaja. Ta aitab kaasa ja seisab selle eest, et inimesed teeksid tööd, mis paneb nende silmad tõeliselt särama. Tööd teeb ta holistilisel meetodil, kaasates nõustamisse inimese kõik eluvaldkonnad ja inimese tervikuna. Natalja avastas oma kire, milleks on õigete eluvaldkondade ja inimeste kokku viimine, peale lapse sündi. Peale lapse sündi tuli tema juurde Fontese career coachingu süvaõpe, millest kasvas välja nõustamispraksis, millega on ta tegelenud aastast 2014. Lisaks on Natalja läbinud Career Coachingu programm- Fonteses; Executive Coachingu- Estonian Business Schoolis; Holistilise psühhoteraapia- Holistilises Instituudis; Organisatsioonikäitumisõppe- Tallinna Ülikoolis ja samuti ka Rahvusvahelise ärijuhtimise- Estonian Business Schoolis.

Osale ka Natalja kursusel, mille eesmärk on aidata sul oma unistuste tööni jõuda. Kursus sisaldab harjutuste komplekti, mis koos moodustavad omavahel terviku, ja õpetavad, kuidas enda sisse vaadata ning saada teadlikuks, missugune on sinu unistuste tööelu. Kursus on üles ehitatud tuginedes 5-aastasele karjäärinõustamise kogemusele ligi 100 inimesega ning peegeldab holistilise karjäärinõustamise protsessi.

Saad seda teha siin:

E-KURSUS “Minu unistuste tööelu”

Head mõtted Nataljalt:

”Kõik vastused on inimeses endas olemas. Kõik teavad väga täpselt, mida teha aga vastused ei ole tulnud, sest me pole piisavalt kontaktis endaga.”

”Eneseanalüüs võiks olla midagi, millega inimene on juba algust teinud.”

”Kui sa katsetad elus erinevaid asju, siis selle protsessi jooksul sa välistad enda jaoks asju, mis sulle ei sobi.”

”See hetk, kus sul tuleb endale öelda stop ja hakata teistmoodi mõtlema, on kõige raskem koht.”

”Vastutuse võtmine on tohutu töö iseendaga.”

”Mehed ja naised otsivad eneseteostused sootuks erinevaid asju.”

”Loovus on igas inimeses olemas.”

”Südikus on eelkõige tahtejõud.”

”Kirg ei ole midagi, mis on olemas. Kõige pealt hakkad tegutsema ja siis sellest tegutsemisest võib välja kasvada kirg.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Nataljat:
https://www.facebook.com/natalja.prymmel/

E-KURSUS “Minu unistuste tööelu”