IT-spetsialist ja meediamaniakk Elvis Brauer ”Igal asjal on hind, mida tuleb maksta!”

#124 IT-spetsialist ja meediamaniakk Elvis Brauer ”Igal asjal on hind, mida tuleb maksta!” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Elvis Brauer on IT-spetsialist ja meediamaniakk, kes loob foto- ja videosisu siin- ja sealpool maailma. Majandab kohvikut ja produktsioonifirmat ning tegeleb erinevate meelelahutusürituste korraldamisega, haldab brändide sotsiaalmeediat ja miksib aktiivset linnaelu enam kui mõne reisiga aastas. Sportlike hobide nimekirja kuuluvad tennis, jalgpall, taipoks ning IRONMAN triatlonid. Elvis võitis nii TV3 Play ja Fanta poolt korraldatud filmikonkursi ”Unistuste töö” kui ka hiljuti Kanal 2-s linastunud telesaate “Rööparalli”, kus tunnistas ühtlasi üles oma osalemise 7 aasta tagustes kihlveopettustes, mis lõpetas noore jalgpallikoondislase karjääri.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Head mõtted Elviselt:

”Hea sportlane on see, kes pingeolukorras ärkab ellu.”

”Inimene on justkui üks suur pasafilter.”

”Kui sinu tegelik mina hakkab lagunema, siis hakkabki inimene muutuma.”

”Inimestes on väga palju pealiskaudsust, ei viitsita süveneda, kuulata, lugeda ja uurida. Kui on informatsioon, mis nendega esialgu ei ühti, siis tehakse ennatlik ja oletuslik otsus ja nägemist. Selle asemel tuleks olla valmis minema süviti ja analüüsida.”

”Ma olen seda tohuvapohu juba eelnevalt läbi teinud. Sellistes hetkedes näed sa ära, kui palju sul tegelikult sõpru on – null!”

”Sotsiaalmeedia influencerid ei võta vastutust selle ees, et kui nad teevad brändidiile, siis nad oma osa saavad kätte aga nad ei mõista, et nad manipuleerivad teatud suunas kuulajaid ja vaatajaid.”

”Kui sa oled süsteemist sõltuv, siis sul ei ole muud varianti, sest tagajärjed on vastasel juhul väga keerulised ja rasked.”

”Jõudsin ka oma elus kibestumise faasi, hakkasin jooma ja rõvedalt.”

”Missioonitundest tegutsemine võib väljenduda unetutes öödes.”

”Ma tänan neid inimesi, kes minu kõrval on olnud. Ma ei tea, kuidas nad seda tegid, mina oleksin läinud.”

”Kui teed midagi missioonitundest, siis kaob võrrandist ära raha ja mingid siuksed asjad. Raha on vaja, see on vahend, aga sa ei tee seda enam raha pärast.”

”Ma pole kunagi kohanud huvitavat inimest lihtsa minevikuga”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi Elvise tegemisi:
https://www.facebook.com/brauerelvis
https://www.facebook.com/elvisbrauermultimedia/
https://www.youtube.com/channel/UCWvl29_oLAbOyCyImXGT1tQ/featured
https://edasi.org/?s=elvis&fbclid=IwAR1LTRK0IwtfmARG2Ln2TNo1fJeL5-AylE-xZBmnqjRG_hYkgkvZyob_5vo
https://www.facebook.com/memcafetallinn/
https://www.instagram.com/memcafetallinn/