Järjepidevus

#19 Ausad Mehed – Järjepidevus by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates oli külas meil Kätlin, matchmaking Kätlin, kes on lummatud ja vaimustanud inimsuhetest: selle arengupotentsiaalist, mida suhted endas kannavad. Ta tegeleb igapäevatöös ka inimestega – nimelt vallalistega, kes otsivad enda ellu teist poolt! Lisaks huvitub Kätlin seksuaaltervisest ja teadlikust seksuaalsusest.

Tänane saade on Chrisi ja Martini duett, kus teeme juttu järjepidevusest. Mis asi see on? Kust see tuleb? Miks mõnel on seda rohkem kui teisel? Kuidas seda rakendada ja kasvatada?

Mõtted saatest:
Järjepidevalt tegutsedes peavad varem või hiljem tulema ka tulemused. Kui sa teed igapäev midagi, siis varem või hiljem märkad sa ka mõõdetavaid tulemusi.

Meis peab olema eneseusu külg, meis peab olema teadmine, et me saame sellega hakkama, isegi siis, kui kõik teised arvavad vastupidist.

Kui sa ei usu iseendasse, miks peaksid seda teised tegema?

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!