Kiirkohtingute korraldaja enda märkamisest, ühisvälja mõtetest ja kiirkohtingutest

#202 Kiirkohtingute korraldaja enda märkamisest, ühisvälja mõtetest ja kiirkohtingutest by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Algava saate külaline on Daisy Pello, kes enda sõnul fännab elu ja inimesi ning peab ennast tõeliseks elunautlejaks ja loojaks. Viimased 8 aastat tegelenud kommunikatsiooni ja turundusega, ja hetkel on ta just vahetamas töökohta ning märtsi keskel alustab ta Äripäevas teemaveebi finantsuudised.ee juhi kohal. Selle kõrvalt ajab ta omi vabatahtlikke projekte, mida on praeguseks hetkeks kogunenud lausa 4. Daisy on ühtlasi ka Eesti Ettevõtlike Noorte Koja ehk JCI Tallinn liige, hetkel kannab ta tiitlit JCI Estonia väliskommunikatsiooni ja turunduse direktor. JCI Tallinna alt lõi ta ühe uue projekti nimega „Häki iseennast“, kus koja liikmed saavad tulla jagama oma eluhäkke teistele koja liikmetele.

Vabal ajal aitab sõbranna brändi kujundada ja abistab oma jõu ja energiaga Edu Akadeemia alt sündinud kogukonda “Teadlikult õnnelik mina”, viimasena käivitas Daisy kiirkohtingute projekti nimega “Kiirkohting BOPP kohvikus”. Daisy suurimaks sooviks elus on saada paremaks versiooniks iseendast.

Lisaks projektide juhtimisele ja palgatööle, õpib ta ka NLP terapeudiks. Daisy armastab koeri, süüa väga head toitu, jalutada looduses, kirjutada, adrenaliini ja ekstreemseid elamusi nagu mootorrattaga sõitmine, lohesurf ja langevarjuhüpped. Suures laastus keskendume tänase saatega suhetele, kohtingumaastikule jne.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi ka Daisy Pello tegemisi:
www.facebook.com/Karikakrake
www.facebook.com/KiirkohtingBoppKohvikus