Mario Matvei – “Kui sa enda unistusi kohe ei täida, siis jäävadki need saavutamata.”

#86 Mario Matvei – “Kui sa enda unistusi kohe ei täida, siis jäävadki need saavutamata.” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Mario on 34-aastane mees, kes ühel hetkel loobus palgatööst ning ostis üheotsa pileti Lõuna-Ameerikasse. Üheks tema unistuseks oli saada oma isa eeskujul rekkajuhiks. Seda ametit pidas ta seni, kuni esimene kõvem masu tal töökoha käest võttis.
Mingist hetkest hakkas Mario tundma tugevat huvi aga investeerimise ja finantsvabaduse saavutamise vastu ja ta keskendus igal võimalikul vabal hetkel raha teenimisele. See viis aga selleni, et inimesed, kellest ta tegelikult hoolis, olid mingist hetkest läinud. Pikaajalise suhte lõppemine oma tolleaegse elukaaslasega viis Mario enesetapu äärele.
Kuid, hulljulge nagu ka tollal üheotsa pileti ostmise korral, otsustas Mario ka seekord pöörata uue lehe ja end sellest pasast välja kaevata. Mario loobus igasugusest meelelahutusest, hakkas end harima ja käima erinevatel üritustel, kus oli võimalus kohtuda endaga sarnaselt mõtlevate inimestega.
Reisipalavik nakatas teda korralikult ja Mariol on olnud võimalus väga palju reisida maailma erinevates paikades nagu näiteks Dubai, Grand Canyon, Mallorca, Argentiinas ja Brasiilias.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Kuula seda saadet ka mujalt:
Delfi Taskust – https://tasku.delfi.ee/ausadmehed
Spotify – https://open.spotify.com/show/6Ohs4fCrk5UsLt49PVLyRI