Miks me kardame ebaõnnestuda

#24 Ausad Mehed – Miks me kardame ebaõnnestuda by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmine saade oli meil külas veebiajaleht Telegram.ee asutaja Hando Tõnumaa, keda peetakse ühtlasi Eesti üheks suurimaks ja tuntuimaks vandenõuteoreetikuks. Tegime juttu erinevatest vandenõudest, maailma paradigmadest ja kollektiivsest perspektiivist, mis meie reaalsust loob. Hando jagab enda kogemusi astraalis rändamistest, Lucid Dreaming ehk selgelt unenägemisest. Mainitud sai ka tema koomiks “Nokuonu seiklused” ja vestlesime põnevatel maailma ning meie reaalsust puudutavatel teemadel.

Seekordne saade oleme duona jälle eetris ja võtame ette kõikidele tuntud teema ebaõnnestumised elus ja kuidas nendega toime tulla ning miks me neid nii väga kardame. Anname nõuandeid, kuidas ebaõnnestumistest üle saada, jagame enda suurimaid ebaõnnestumisi ja mida nendest õppinud oleme.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!