Võtame paljaks koos Palja Porgandiga!

#46 Ausad Mehed – Võtame paljaks koos Palja Porgandiga! by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere Ausad kuulajad,

Sellel korral oleme maha istunud Palja Porgandi aka Merilin Taimrega, kes juhib edukalt enda firmat ja brändi Paljas Porgand. Merilin teeb aktiivselt trenni, toitub tervislikult. Ta on kirjutanud tänaseks 4 retseptiraamatut. Tema tegemisi jälgib erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ligikaudu 100 000 inimest ja tema blogi külastab iga kuu ilmselt sama palju inimesi, kui mitte rohkemgi. Lisaks kõigele muule meeldib talle meeletult reisida, ennast harida ja arendada. Saates võtame ette teemad nagu sotsiaalmeedia, enesearmastus, vihkamine, edu, tegutsemine, hommikurutiinid, eneseareng, vaimsus jne.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Mõtted Merilinilt:

– Ausus on haavatavus. Julgus olla sina, olenemata mida teised sinust arvavad. Inimesed ei taha enda vastu ausad olla. Kõgile meeldib öelda ”mul ei ole aega”, ”mul ei ole raha” aga kõigeks on aega ja kõigeks on raha. Me lihtsalt vaatame kõike läbi liiga kitsa prisma.
– Me sünnime täiesti ausatena, ega oska valetada. Me õpime valetamist ühiskonnalt ja vanematelt.
– Mind on tagant alati kannustatud olemaks võimalikult asjalik ja perfektne, kogemaks armastust läbi enda võimekuse. Ehk mida rohkem rügan, seda rohkem olen väärt armastust.
– Ohtlikult elavad need noored, kes elavad pidevalt perfektsionismi äärel.
– Toit võiks olla meie ravim, mitte meie mürk.
– Ma võtan kõik väljakutsed ja võimalused vastu.
– Usun, et kõikide inimeste eluraskused on selleks, et me oleksime võimelised teisi sellel teekonnal enda kogemuste ja teadmistega aitama.
– Mida vähem sa tead, seda lihtsam on elu.
– Ma õppisin kõigest lahti laskma, mul on nüüd nii savi. Ma ei tunne, et ma peaksin ära ostma inimesi enda välimusega.
– Oluline on meeles pidada, miks sa midagi teed.
– Meil kõigil ongi omad rollid sotsiaalmeedias. Sotsiaalmeedia ei ole päris elu. Igakord kui sa näed sotsiaalmeedias kellegi pilti ja tekib negatiivne tunne, emotsioon, siis pane unfollow. Sest järelikult jäljendab ta kedagi, kes ta tegelikult ei ole.
– Need inimesed, kes on suure mölaga, eriti internetiavarustes, need ongi lambad. Ja lambad määgivad koguaeg.
– Inimene tahab olla mugav ja uskuda sellesse, millesse ta on eluaeg uskunud.
– Tuleks anda endale võimalus laskuda naiselikku energiasse ning lasta mehel sinu eest hoolitseda.
– Inimene kellega sa suhtesse lähed, valid ta endale peegliks. Peegel sinu olemusse ja sisemusse.
– Pole olemas tülisid, vaid olukorrad ja võimalused õppimiseks. Oluline pole mitte olukord, vaid see, millest see alguse saab ja mis muster selles nii-nimetatud tülis esineb.
– Kui sa teed midagi kirega, siis läbipõlemise hetk ei niida sind, vaid pigem kaob motivatsioon. Oluline on tunda läbipõlemis moment ära ja lubada endale puhata.
– Protsess on see, mille nimel sa midagi teed ja mida nautida tuleb. Eesmärk ise on kihvt, aga protsessi nautimine on lahe ja loominguline.
– Suures pildis ei ole elul mõtet! Enda sees on aga oluline olla õnnelik. Kindlasti ei ole elu mõte saada kuulsaks, teatud arv lapsi, teatud suuruses maja, teatud hinnaga auto ja teatud koguses raha.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi ka meie külalist:
www.paljasporgand.ee
www.instagram.com/paljasporgand

Head kuulamist!