Peep Vainuga “Keset elu” ja kuidas elada kergemat elu

#40 Ausad Mehed – Peep Vainuga “Keset elu” ja kuidas elada kergemat elu by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Täna vestleme saates Peep Vainuga, kes on tuntud Eesti enesearengu- ja ärikoolitaja ning ettevõtja. Oma koolitustel õpetab Peep inimestele, kuidas olla järjest teadlikum, teadvustatum, võimekam ja tulemuslikum.

Lisaks koolitamisele ja enda ettevõtte Vain ja Partnerid juhtimisele, on ta kirjutanud raamatu “Kõige tähtsam küsimus”, mida on tänaseks müüdud üle 20 000 eksemplari ja ka uue, eelmise aasta lõpus ilmunud raamatu ”Keset elu”.


Peep on ühtlasi üks esimestest eestlastest, kes kinnitas enda jalga Ameerika Ühendriikide, lõpetades seal ka ülikooli. Samuti on ta on õppinud ka Prantsusmaa INSEADi ülikoolis psühholoogiat. Lisaks, on Peep üks esimesi eestlaseid, kes liitus aastal 1990 Ameerikas aset leidva Southwesterni raamatumüügi suveprogrammiga, tema ja teiste initsiativil, sai see 3 aastat hiljem võimalikuks ka paljudele teistele Eesti tudengitele.


Peep armastab muusikat, harjutab juba aastaid klaverit ja trompetit. Talle meeldib jooga. Peebul on ka kaks last, Robert ja Maria.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Mõned head mõtted Peep Vain käest:
– 20-ndad on veidi nagu ettevalmistusperiood järgnevaks 30-ks aastaks, mis on justkui selline tegutsemise, väärtuse loomise ja ärategemise periood.
– Oluline on õppida enda kannatusi pidevalt elu jooksul vähendama.
– Me õpime ikkagi ainult läbi enda vigade, mitte teiste.
– Inimene ei saa täiskasvanuks enne kui ta on enda vanematele andestanud.
– Kui inimene kannatab, siis ta ei ole selle mustri all piisavalt kannatanud.
– Kui sa tahad, et sulle laevade kaupa raha tuuakse sadamasse ja see raha sulle kontole kantakse, siis sa pead ohtralt väärtust teistele looma.
– Millegi tegemisel küsida endalt ”kas ja miks mul seda vaja on?”
– Sa pead olema okei sellega, et sa ei saa, mis omakorda vabastab rohkem psühhilist energiat rõõmuga pingutamaks, ükskõik kas sa siis saad või ei saa.
– Tulemustest mitte sõltumine, annab väga palju jõudu juurde.
– Mäe tippu ronimisest tähtsam on see, et sa üldse ronid.
– Kõige suurem väärtus on õigete inimeste enda ümber koondamine.
– Tasub märgata neid kohti, kus sul veab ja tuleb endasse sisendada seda vaikset häält või uskumust, et ma olen see vend, kellel elus veab.
– Tühjuse tunne pärast eesmärgi saavutamist saabub siis kui sa sellele ühele saavutusele paned mõtetult kõrge väärtuse. Ja teiseks tekitab seda see, kui sul pole järgmist sihti ootamas.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Peep Vainu tegemisi jälgi:
www.peepvain.ee
https://www.facebook.com/peep.vain
Raamatut “Keset elu” on võimalik osta nii Rahva Raamatust, kui ka Apollost:
https://www.rahvaraamat.ee/p/keset-elu-isiklikke-ja-lootusrikkaid-tähelepanekuid-elust-keskea-kandis/1199450/et?isbn=9789949664153

Head kuulamist!