Saates Telegrami Hando Tõnumaa “Kõik on illusioon, vandenõud ei ole olemas”

#23 Ausad Mehed – Saates Telegrami Hando Tõnumaa “Kõik on illusioon, vandenõud ei ole olemas” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on meil külas veebiajaleht Telegram.ee asutaja Hando Tõnumaa, keda peetakse ühtlasi Eesti üheks suurimaks ja tuntuimaks vandenõuteoreetikuks. Teeme juttu erinevatest vandenõudest, maailma paradigmadest ja kollektiivsest perspektiivist, mis meie reaalsust loob. Hando jagab enda kogemusi astraalis rändamistest, Lucid Dreaming ehk selgelt unenägemisest. Mainitud saab ka tema koomiks “Nokuonu seiklused” ja vestleme põnevatel maailma ning meie reaalsust puudutavatel teemadel.

Tegemist on tasulise saatega, kui soovid kuulata tervet episoodi ja ka kõiki teisi tasulisi külalistega saateid, siis leiad need kõik suletud Facebooki grupist:
www.facebook.com/groups/ausadvestlused/

Ligipääsu saamiseks tuleb sooritada väike tasu järgnevale kontole:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SUMMA: 12€ / kuus
SELGITUS: Oma facebooki nimi
NB! Swedbank omanikel soovitan sooritada makse läbi arvuti ja valida eraldi välismakse, muidu võib tekkida probleeme kande sooritamisel.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Reigo kohta saate informatsiooni siit:

Head kuulamist!