Saates terapeut ja coach Martin Kruusvall

#112 Saates terapeut ja coach Martin Kruusvall by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:
Martin on coach, terapeut ja ettevõtja. Oma parimad õppetunnid on ta saanud kogedes nii võite, kui ka kaotusi, hakates sedasi praktiseerima kõiki õpitud teadmisi. Kokku on Martin teinud 10 aastat individuaaltööd klientidega. Tal on pikk +20 aasta pikkune enesearengupraktika seljataga. Sama palju on tal ka ettevõtluskogemust. Lõpetanud õpingud Holistika Instituudis – regressiooniteraapia erialal. Samuti on ta õppinud Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapiakoolis hüpnoteraapiat. Läbinud Professional coach training programmi ja kogenud erinevaid idamaised õpinguid ja meditatsioonipraktikaid Indias.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Kui tunned, et saade pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, jagades saadet kellegagi, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit laiema kuulajaskonnani edasi viia.

Copyright and used music belong to:
24-565 – El-jeezo-prod-by-btgrin

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/

Jälgi Martin Kruusvall tegemisi:

HOME