Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!”

#218 Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
William Koval kannab motivatsioonikõneleja silti. Öeldakse, et maailm on meie lava ja meie näitlejad seal sees – ka William on olnud kunagi hullmeelne ja hirmul näitleja. Oma elus on tehtud igasugu veidruseid nagu näiteks purjus peaga loomaaias ninasarvikul eest ära jooksmine, politseinikega kaklemine, traumapunktid ja arestimajad. William on alati kartnud erineda ja olla tema ise, kuniks hetkeni, mil ta valis hirmu asemel armastuse. William on loomult aga suuremeelne unistaja ja usub tõsimeeli, et elus on tegelikult kõik võimalik. William on viimaste aastate jooksul osalenud mitmetes telesaadetes, podcast’ides ja esinenud ka mitmel laval. Talle kuulub Facebooki grupp “Koos muudame maailma paremaks”, kus teda jälgib ümmarguselt +18 000 inimest! William on veendunud, et selleks, et elu saaks muutuda, peab muutuma ka see, kuidas sina suhtud endasse. Ta on kirjutanud ka värske raamatu JES Kirjastuse “MEES” sarja, mille nimeks on “MEES 6 – maskiga või maskita”.

Head mõtted Williamilt:
“Elu ei peaks olema üksluine kulgemine.”

“Enamus oma elust olen tegelikult purjus olnud ja mingist hetkest ka narkootikume tarbinud.”

“Kui sulle tundub, et sa hakkad hulluks minema, siis see võib hoopis tähendada seda, et sa oled tegelikult sellest unest ärkamas.”

“Tihtipeale me tahame kuuluda nende inimeste sekka, kelle juurde me ei ole mõeldud kuuluma.”

“Kõikidele meeldimine on mõttetu üritus.”

“Õppida tuleks aru saada sellest, et mida tähendab päriselt olla avatud. Sa ei arene edasi, kui sa oled suletud mõttemaailmaga.”

“Ükski asi ei tee sind õnnelikuks, mis tuleb sinust väljastpoolt.”

“Nii kaua kui ma elan eituses, ma kannatan.”

“Kõik, mida me endale ütleme, nii hakkabki olema. Me loome endale seda, kuidas ma iseendaga räägime, see on sisemine alateadlik programm, mis loob meile piiravaid uskumusi ehk lugusid.”

Jälgi Wiliamit:
https://www.facebook.com/viljar.koval
https://www.facebook.com/koosmuudamemaailmaparemaks