Stream #152 Selgeltnägija ja spirituaalne õpetaja Andrues Vana – Lihtne elu – Osa II by 🎧🎙️Chris Kala Podcast

Stream #152 Selgeltnägija ja spirituaalne õpetaja Andrues Vana – Lihtne elu – Osa II by 🎧🎙️Chris Kala Podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-09-28T06:01:37Z

Tegemist on teise, viie osalisest saatest Andrues Vanaga, kus võtame ette teema, kuidas elada nii, et elu oleks lihtne ja kerge. Saated annavad teadmised ja ettekujutuse sellest, kuidas maailm on tehtud ning mismoodi neid teadmisi praktikas rakendada, et Sinu elu oleks lihtne ja kerge, täis rõõmu, armastust ja küllust.

Eelmist saadet kuula siit:
OSA I – Ausad-mehed – 149-selgeltnagija-ja-spirituaalne-opetaja-andrues-vana-lihtne-elu-osa-i

Kui soovid endale soetada Andrues Vana äsja ilmunud raamatut “Lihtne elu 1”, siis leiad selle siit:
Tinyurl.com/lihtneelu

Kui soovid tellida endale jõulude ilmuva “Ausad mehed” podcasti raamatu “Kontaktis endaga”, siis leiad selle võimaluse ka siit:
www.hooandja.ee/projekt/kontaktis-endaga#tab-1-tab

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala

Jälgi Andrues Vana tegemisi:
www.andruesvana.com
www.facebook.com/andrues.vana/

Genre
Religion & Spirituality

Saate algus on nii vastikult kommertslik ja kiirustatud ning halb, et mul oli tõeliselt tegu, et seda kõike jama ära kuulata, et jõuda saateni.Kui tahad promoda, siis tee seda vaikselt, rahulikult, mõnusalt, jupi kaupa läbi saate. Ära oksenda oma kuulajaidtäis ühe korraga ja seda kohe saate alguses. Vaata kuidas teevad seda mõistlikult ja rahulikult teised üle maailma, need kellel tuleb see välja mõnusalt ja loomulikult kergelt ja voolaval. Nii, et seda oleks hea kuulata ja see ei oleks valus, ebameeldiv, jube. Hea näide onlinus tech tips ja see ka kuidas Anrues seda ise teeb. Paari sõnaga ja mõnusalt. Ütle paar sõna, ehk tekita huvi ja siis viita kust saab rohkem infot ja mine edasi. Mitte rohkem kui 5 – 10 sekundit. ja siis mine saatega edasi. Loodan, et olin abiks ja mitte nii karm aga asi on tõsine, kui suudad seda parandada,või lased selle kellegil teisel lühidalt sisse lugeda siis võib see olla mõnusalt sinu saate hea osa mitte ebameeldiv osa.
2020-10-16T08:52:09Z

License: cc-by-nc-sa