Stream episode #01 Emotsionaalsed Mehed – Avapauk by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #01 Emotsionaalsed Mehed – Avapauk by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2018-05-03T15:29:57Z

Tere armsad kuulajad!

Asud kuulama uut saadet ja podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Käesolev episood on podcasti Emotsionaalsed Mehed esimene osa, mis tähistab ühtlasi ka saate avapauku. Selle saatega tähistavad kirjanik Chris ja personaaltreener Martin enda uut teekäiku podcasteritena.

Esimeses saates tuleb juttu emotsioonidest, aususest ja sellest, kuidas keegi ausust enda jaoks tõlgendab ning mehed jagavad ohtralt isiklikke kogemusi selle kohta, mida nad on õppinud emotsionaalseks meheks kujuneval teekonnal.

Chris ja Martin vabandavad viisakalt esmase kvaliteedi pärast. Esimene saade on väike test endale ning puhtalt avaliku tagasiside saamiseks, kuid nad lubavad, et järgmistes saadetes on ka tehnika kindlasti paranenud!

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head kuulamist!

Genre
Entertainment

License: all-rights-reserved