Stream episode #128 Fotograaf ja loomeinimene Silver Mikiver hingerahu saavutamisest ja soovide elluviimisest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #128 Fotograaf ja loomeinimene Silver Mikiver hingerahu saavutamisest ja soovide elluviimisest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-05-29T04:03:41Z

Seekord istun maha oma kauaaegse sõbra Silver Mikiveriga, kes on üks väga andekas fotograaf ja loomeinimene, et rääkida tema teekonnast, fotograafiast, soovide elluviimisest, hingerahu saavutamisest, sõpradest ja sõprusest, koostööst erinevate brändidega ja lähedaste surmast.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Jälgi Silveri tegemisi:
https://www.facebook.com/silver.mikiver1
https://www.silvermikiver.com
https://www.instagram.com/zilverr/

Genre
Storytelling

License: cc-by-nc-sa