Stream episode #134 Jana Paulman “Kui naine armastab meest”; avameelne vestlus meestest ja naistest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #134 Jana Paulman “Kui naine armastab meest”; avameelne vestlus meestest ja naistest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-06-19T04:04:48Z

Selle episoodi külaline on värske raamat “Kui naine armastab meest – avalikult kirjad mehele” autor, grimmeerija Jana Paulman. Saates võetakse ette mehe ja naise suhe ning suhted üldüldiselt. Juttu tuleb petmisest, väärtustest, teiste armastamisest, seksist, oskusest valida endale õige partner ja veel palju muud põnevat. Ning palju muud olulist, mis võiks aidata sul mehena oma naist paremini mõista ja ühtlasi ka naisena iseennast naisena paremini mõista ja mõtestada.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Janalt:
“Emotsioonid segavad meie autentset väljendust, panevad sageli nii-öelda lukku. Kirjutamine on aga nagu teraapia – oled üksinda ja võid öelda täpselt seda, mida soovid, kartmata reaktsioone.”

„Partnerit ei peaks üldsegi otsima – kui sa oled otsingutes, siis see pigem peletab inimesed, kes võiksid su ellu tulla, eemale. Lase see teema pigem vabaks. Kui sa ei otsi, tegeled oma hobide ja iseendaga, siis see inimene jõuab sinuni ise. See on energeetiline tõmme. Partnerit valitakse keemia põhjal.“

“Kooselud lagunevad sageli sel põhjusel, et kaaslane valitakse valedel alustel.”

„Teist inimest tuleb kuulata südame, mitte kõrvadega.“

„Julgus olla haavatav on tegelikult suurim tugevus.“

“Oma sisemist mina saab kasvatada nii mõttemustreid muutes kui ka füüsiliselt tugevamaks saades, nt mõne trenni abil”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/enelyk

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/enelykrusell/

Jälgi Jana tegemisi:
https://www.facebook.com/jana.paulman
https://www.facebook.com/janapaulmankuinainearmastabmeest/?modal=admin_todo_tour

Genre
Storytelling

License: cc-by-nc-sa