Stream episode #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-07-31T08:07:30Z

Marju on oma elus teinud igasugu erinevaid töid, alates lihaleti müüjast kuni inkasso tegevjuhini. Sinna vahele mahuvad veel baaridaam, personalijuht, bensukaartide müüja, reklaamimüüja, perearstide ja hambaarstide vahendustöö, ülikoolis loengute andmine ja isegi liikluse ekspertkomisjoni psühholoog. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötab Põhja-Eesti regionaalhaiglas operatsiooniblokis ja Punases Ristis. Ilusüstide protseduuride läbi viimist on ta õppinud Londoni ilukliinikutes ja Moskva ning Peterburi tipparstide käe all. Kirjutan raamatu ”Naine” ja on lihtsalt üks vägev, enesekindel, eneseteadlik, julge, robustne, seksikas aga samas südamlik, siiras ja hooliv naine.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Marjult:

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
https://www.facebook.com/elise.lompp

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala
www.instagram.com/eliselomp/

Jälgi Marju tegemisi:
https://www.facebook.com/marju.karin

Genre
Entertainment

Users who like #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest
Users who reposted #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest
Playlists containing #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest
More tracks like #143 Marju Karin otse ja ausalt elust, edust, ärist, ilust ja iseenda leidmisest

License: cc-by-nc-sa