Stream episode #144 Jüri Preobraženski – koolitaja, muusikaprodutsent, kinnisvara -ja müügihai ning “rahatu hipi” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #144 Jüri Preobraženski – koolitaja, muusikaprodutsent, kinnisvara -ja müügihai ning “rahatu hipi” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-08-05T23:05:32Z

Seekordseks ”Ausad mehed” podcasti külaliseks on Jüri Preobraženski, kes on oma olemuselt ettevõtja ja koolitaja, tuues inimesteni sellise huvitava koolituse nagu stroytellingu koolitus. Jüri on teinud oma elus väga palju erinevaid asju, nagu näiteks olnud Dj, töötanud kinnisvaraäris, juhtinud meeskondi. Samuti ei ole tema elust puudu olnud ka spirituaalsusest, mida on ta läbi psühhedeelikumide ja erinevate praktikate avastanud. Täna nimetab ta end rahatuks hipsteriks, ja ma ei tea, kas see on nali või ei, ning viimaks on otsustanud ta kolida Hiiumaale. Kes ja mis on Jüri tegelikult, selgub juba tänases saates.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Jürilt:

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/elise.lompp

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala
www.instagram.com/eliselomp/

Jälgi Jüri tegemisi:
https://jutud.preo.ee

Genre
Entertainment

License: cc-by-nc-sa