Stream episode #191 Esthenics klubi asutajad Martin ja Janar “Jõusaal on eilne päev, tippvormi saab ka teisiti.” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #191 Esthenics klubi asutajad Martin ja Janar “Jõusaal on eilne päev, tippvormi saab ka teisiti.” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-03-01T16:36:52Z

Käesolevas episoodis istun laua taga kahe ambitsioonika ja tegusa noormehega Martin Sillandi ja Janar Suleimanoviga.

Janar Suleimanov (26) ja Martin Sillandi (27) on keharaskusega treeningu sportlased ja selle valdkonna ettevõtjad. Ühiste treeningute ja sõpruse tulemusel tahtsid mehed luua midagi teistsugust, mida tolajal Eestis ei olnud. Martin ja Janar on Jõulinnakute asutajad – mille peamiseks tegevusalaks on treeningväljakute projekteerimine ja paigaldus. Ühtlasi on nad Esthenics Spordiklubi asutajad, kus arendatakse keharaskusega treeningkommuuni ja treeningklubi, ühtlasi ka calisthenics brändi esindajad ja arendajad Eestis. Korraldanud on nad koos calisthenics ehk teisisõnu streetworkout rahvusvahelisi meistrivõistluseid Eesti kaubanduskeskustes. Meeste eesmärk on tuua meie rahvale paralleel jõusaalitreeningu kõrvale, näidates, et on ka täiesti teine võimalus ennast tippvormi treenida ja lihast kasvatada.

Head mõtted saatest:
Martin: “Elus ei ole vaja asju või tegemisi välja mõelda. Need ideed tulevad ise meieni. Tavaliselt tulevad need just enda vajadustest lähtuvalt.”

Martin: “Kaitsevägi oli minu jaoks kui lihtsalt üks pikemat sorti spordilaager tasuta söögi, hunniku koristamise, metsarännakute ja muu jamaga.”

Martin: “Kui sa veel ei tea, mda teha tahad, siis ei ole vaja otseselt “pushida”, ei ole vaja teha ainult sellepärast, et midagi lihtsalt teha. Tegevused, mis sa teed, võiksid olla mõtestatud. Tee endale tegevuskava, mõtesta see endale lahti, tee plaan ja siis pane täisaur sinna taha.”

Janar: “Ideed, mida teha tahad, pane endale kirja. Teiseks ümbritse end inimestega, kes juba teevad midagi ja tegutsevad.”

Janar: “Raskemate keharaskusega harjutuste sooritamine võtab aega, nagu iga muu asi siin elus ja maailmas. Erinevate harjutuste või uute oskuste omandamine sõltub sinu intensiivsusest ja loomulikult järjepidevusest.”

Janar: “Tehnika on iga treenimise juures sada protenti number üks. Kui sa ei tee algusest lõpuni Õigel kujul soorituskäiku, siis see areng saab olema poolik. Ilma õige tehnikata on ka võimalik jõuda kuskile, aga mingist hetkest mingite kindlate harjutuste juures valesti õpitud tehnika võib saada takistuseks sinu arengul.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: LT123250047489114256
BIC: REVOLT21
SAAJA: Chris Kala

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Esthenics kutte jälgi siit:
https://www.instagram.com/godzillandi/
https://www.instagram.com/janarsul/
https://www.instagram.com/esthenics/
https://www.facebook.com/EsthenicsGlobal

Genre
Sports

License: cc-by-nc-sa