Stream episode #207 Rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf Jake Farra “Kõik on võimalik, kui sa midagi väga tahad” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #207 Rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf Jake Farra “Kõik on võimalik, kui sa midagi väga tahad” by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-04-23T04:31:31Z

NB! Saates mainitud webinari info on ajas muutunud, Jake ei osalenud webinari sarjas “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks”

Jake Farra on rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf, kes on hinnatud nii Eestis kui välismaal. Ta pildistab regulaarselt era- kui ka ärisektori jaoks. Tema tegemisi fotograafina on hinnatud väga kõrgelt ka Sydney’s, Austraalias, kus ta veetis kaks aastat moefotograafina. Lisaks Austraaliale, on Jake elanud pool aastat ka Honolulus, Hawaiil. Jake fotokarjäär sai alguse 13 aastat tagasi üritusfotograafina, tema kõige suuremaks huviks on endiselt inimeste jäädvustamine. Jake töid on avalikustatud erinevates ajakirjades ja ajalehtedes ning neid on kasutatud erinevate brändide reklaamimiseks. Tema klientideks on näiteks sellised nimed nagu SAKU, Nike, Fazer, Sportland, Solaris Kino, Swissotel, United Motors, TERE ja hunnik eraisikuid, kes tema teenust kõrgelt hindavad.

Täna tegutseb ta enamasti Tallinnas, kuhu on rajanud ka oma fotostuudio, kuid saab vajadusel liikuda vastavalt kliendi soovidele. Lisaks fotograafiale ja sellest tulenevale ettevõtlusele, on Jake viimased aastad tegelenud aktiivselt ka investeerimisega ja saavutanud seeläbi oma finantsilise vabaduse.
Jake ise ütleb, et pildistamisel võib ta tunduda energiline ja väljapoole elav, justkui ekstravert aga tegelikult on ta pigem invtrovert, kes hindab eraldatust ja olukorra vaatlemist.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Vaata Jake tegemisi:
https://jakefarra.com
https://www.instagram.com/jakefarra/

Genre
Entertainment

License: cc-by-nc-sa