Stream episode #232 Gert Koovit – 300kg kükkiv taimetoitlane taipamistest elust, spordist ja südikusest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #232 Gert Koovit – 300kg kükkiv taimetoitlane taipamistest elust, spordist ja südikusest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-09-20T10:37:26Z

Gert Koovit on sündinud perre, kus absoluutselt kõik on sportlased, kaasa arvatud ema, isa ja tema vennad. Gert on lõpetanud Tartu ülikooli sporditeaduse bakalaureusekraad raskejõustiku erialal ning omandanud ka FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri rahvusvahelise litsentsi. Lisaks on Gert viimase 3-4 aastat taimsel toidul.
Noorena on ta tegelenud kergejõustiku, pallimängude ja suusatamisega. Hiljem Eesti tasemel kulturismiga ja nüüd rahvusvahelisel tasemel jõutõstmisega. Töötanud on Gert personaaltreenerina circa 25 aastat, sellest viimased 15 aastat Londonis. Ta on kirjutanud raamatu “Tervise ABC”, artiklieid “Tervis Pluss” ajakirja ja viimasena artikkel “UK Mens Health” ajakirjas.
Personaaltreenerina nõustab ta algajaid, kaalulangetuse ja kaalu tõstmise teemadel, jõutreeningu, fitnessi ja kulturismi vallas, toitumise, vigastuste järgsete teemadega ja lisaks ka rühi ja liikuvuse treeningu osas. Tänase ZenCleanz Eesti podcasti teemadeks on toitumine, treening, kaalulangetus, lihasmassi ehitamine, seedimine, treeningust taastumine.

Jälgi Gert Koovitit:
https://www.instagram.com/gert.koovit/

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Genre
Sports

License: cc-by-nc-sa