Stream episode #239 Marius Vahter ja Sven Kabanen mikrobioomi olulisusest, detoksist ja probiootikumidest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Stream episode #239 Marius Vahter ja Sven Kabanen mikrobioomi olulisusest, detoksist ja probiootikumidest by 🎧🎙️Chris Kala Podcast podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-01-06T09:14:30Z

Seekordseks alapealkirjaks olen valinud “TERVEM MINA”, millega soovin juhtida tähelepanu sinu enda isiklikule elule ja sinu tervisele. Aasta algus on alati see aeg, kus antakse iseendale erinevaid uue aasta lubadusi, millest suudetakse heal juhul kinni hoida paar nädalat enne kui vajutakse tagasi enda erinevate harjumuste küüsi. Seekord on eesmärk teha nii, et need uued uue aasta lubadused ka sinu elus püsima jääksid, sest uue aasta lubadustel ja sinu tervisel, täpsemalt sinu mikrobioomil on väga suur ühine kokkupuute pind.

MARIUS VAHTER TUTVUSTUS:
Marius on aktiivne mees, kes on varasemalt kokku puutunud mitme ettevõtmisega. Elu on teda tänaseks toonud tehnilisest soojuspumba valdkonnast hoopiski tervisetoodete ja puhastuste maailma. Marius on brändi ZenCleanz maaletooja ning annab igapäevaselt panuse Eesti inimeste tervisesse läbi organismi ja keha puhastuste.

SVEN KABANEN TUTVUSTUS:
Sven Kabanen on tegelenud aastaid Dr.OHHIRA toodete maaletoojana. Tema huvi tervise edendamise suhtes sai alguse isiklikust kogemusest. Läbi erinevate informatsiooni allikate jõudis Sven teadmiseni, et terve tervis saab alguse soolestikust. Tänaseks on ta aitamas Eesti ja lähiriikide inimesi probiootiliste preparaatide levikuga, et kõigini jõuaks head kogemused just nimelt Dr.OHHIRA® toodetega.

Saates räägime mikrobioomist, seedimisest, tervislikust toitumisest, uuest aastast ja sellest, kuidas uue aastaga saab uus sina, natukene kindlasti harjumustest, probiootikumidest ja loomulikult kahe mõlema mehe ehk ZenCleanz Eesti ja Dr.Ohhira Eesti toodetest ONE ja DELUXE.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/

Genre
Entertainment

License: cc-by-nc-sa