Tanel Pajuri “Meie üheks baasvajaduseks ja -tegevuseks on pidev eneseareng”

#150 Tanel Pajuri “Meie üheks baasvajaduseks ja -tegevuseks on pidev eneseareng” by Ausad Mehed

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2020-09-17T05:40:05Z

Tanel Pajuri on 28-aastane edukas noor koolitaja ja ettevõtja. Tanel alustas teadlikult endasse investeerimist, enesearengu raamatute lugemist ja täiendavatel juhtimiskoolitustel käimist juba 19-aastaselt. Viimased 8 aastat on Tanel iga kuu käinud kas mõnel enesearengu koolitusel Eestis, suuremal päevasel ettevõtluse koolitusel Baltikumis või mitme päevasel suurel koolitusel Euroopas või lausa Ühendriikides.

Tanel on läbi koolituste ja reisimise endasse investeerinud üle 30 000€, enamik koolitajaid on olnud maailma tasemel top ettevõtjad, raamatute autorid, suur organisatsiooni juhid nagu näiteks Microsoft, Gopro, Worldventures jne.

Ta on põhiliselt õppinud selgeks ja saavutanud väga head enesejuhtimis- ja suhtlusoskused ettevõtjatega, enesekindluse, turunduse ja müügiorganisatsioonide juhtimise, meeskonnatöö. Tanel usub, et endasse on võimalik lõputult investeerida ja pole olemas midagi, mida poleks võimalik saaavutada. Viimase nelja aasta jooksul on reisinud enam kui 35 korda üle maailma, saanud kogemusi ja avardanud silmaringi.

Tänaseks aitab Tanel läbi koolituste inimestel saavutada oma eesmärke, õpetab õpetajaid, kuidas veel efektiivsemalt õpetada, aitab keskmise ja väikesema suurusega ettevõtjatel parandada tulemusi ning tuhandeid noori, et nad oleksid veel enesekindlamad ja liikuda jõudsalt oma eesmärkide suunas.

Head mõtted Tanelilt:

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi Taneli tegemisi:

Esileht


https://www.instagram.com/Bestpajuri/
https://www.facebook.com/tanel.pajuri

Genre
Storytelling

License: cc-by-nc-sa