Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko

#210 Webinari sari “Rahast lage – mindset’i muutes rikkaks” – Edu Akadeemia asutaja Roland Tokko by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Tegemist on kümnest tunni ajasest podcastist koosnev webinari sari “Rahast lage”, kus podcasti “Ausad mehed” juht Chris Kala istub maha ning arutleb külalistega sellest, kuidas ennast paremini tundma õppida, kuidas leida enda tugevused, kuidas panna raha ennast teenima, kuidas saavutada rahaline sõltumatus ja millist mõtteviisi tuleb omada, et muutuseid käivitada ja neid ka hoida ning säilitada.

Käesolev episood on webinari sarja “Rahast lage” kaheksas osa, mille külaliseks on Roland Tokko.

Roland Tokko on Edu Akadeemia asutaja, kes on Eestis korraldanud märkmisväärseid suurüritusi, kuhu on kaasatud olnud lisaks Eesti tipptegijatele ka välismaiseid esinejaid. Ta on andnud välja muusikaplaadi, kirjutanud 2 raamatut “12 asja, mida koolis ei õpetata” ja “Minu elu kutse”. Korraldanud mitmeid suurüritusi, purustades erinevaid Eesti rekordeid, kogenud sellel teekonnal ka läbipõlemist ja totaalselt rahalist hävingut ning tänaseks ehitanud üles oma akadeemia, mis toetab tema elu ja tegemisi.

Webinaril räägime Rolandiga ürituste korraldamisest, esinemisest, inimestega suhete loomisest ja selle kõige mõjust rahale, raha mõtteviisist, raskete olukordadega toime tulemisest ja ka sellest, kuidas ürituste korraldamisega elatist teenida ja midagi suurt korda saata.

Head mõtted Rolandilt:

“Alati on lihtne leida keegi teine, kes meie hädades süüdi on.”

“Elus tuleb võtta 100% vastutus selle ees, et olen tänases seisus just tänu iseenda tegevustele. Samuti sellest välja tulemine on minu teha.”

“Minul oli 12 erinevat elu valdkonda, millega ma ei olnud rahul, aga tänaseks on asjad vastupidised.”

“Tervis on väga oluline, ma ei ole viimased 8 aastat kordagi haige olnud.”

“Festivali korraldamisest tekkinud -25 000€ kahju sundis mind rohkem teenima.”

“Suhetekapital on üks olulisemaid kapitale mida omada. See ei juhtu üleöö, See on pikaajaline töö ja seda ei saavuta Eestis. Sa pead minema sinna, kus see on.”

“Hakkasin märkama, et kui enda sisetunnet kuulasin, siis hakkasin saama ka järjest paremaid tulemusi.”

“Vahel on tarvis teha ka midagi lihtsalt sellepärast, et tekitada endale see kiire raha.”

“Raha on minu jaoks kui energiavahetus.”

“Natukene tuleks eristada ka seda, et mis on see, mida sa teed tööna versus see, mida sa teed investeeringuna. Investeering ei pea olema asi, mida sa täiega naudid või sul alati silma särama paneb. See võib täiesti vabalt olla valdkond, mis loob sulle selle vabaduse tegeleda sellega, mis sulle meeldib.”

“Küsimus ei ole mitte selles, kuidas teenida miljon eurot, vaid kuidas teenida miljonit inimest.”

“Väga tihti on nii, et asi, mida me väga teha tahaks, jääb meie hirmude taha kinni.”

“Kui sa oled kellegi peale imetlusega kade, siis see võib olla üks selline asi, mida sa peaksid tegema.”

“Kui miski kõnetab sinu hinge, kus sul sees on mingisugune äratundmine, siis kuula seda.”

“Need esinemised, mille eest mulle makstakse rohkem kui muidu, sinna ma panustan ka rohkem, sest ma tunnen, et ma olen väärtustatud.”

“Need asjad, mis õnnestuvad sul üli lihtsalt ja loomulikult, siis nende eest peaksid sa just kõige rohkem küsima, sest teistel ei tule need asjad sama hästi välja. Meie enda poolt loodud illusioon on see, et see, mis tuleb mul ülihästi välja, tuleb ka kõigil teistel, aga ei tule!”

“Soovitan luua inimestega pikaajalisi suhteid.”

“Loo ettevõtteid, mis loovad varasid ehk kuidas teha nii, et üks kord tehtud asi toob mulle tulu pikema aja vältel.”

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala