Stream #50 Ausad Naised – “Ainar Lepik. Mees saab terveneda ainult läbi terve naise.” by Ausad Naised

Stream #50 Ausad Naised – “Ainar Lepik. Mees saab terveneda ainult läbi terve naise.” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-07-19T06:38:38Z

TIME TO CELEBRATE!! 🍾

Ausate Naiste #50nes juubelisaade on lõpuks Teie ees (mis sai tegelikult salvestatud juba juunis 😅), ei kellegi muu, kui vapustava Ainar Leppikuga! 🎉
Salvestust sai oodatud pikisilmi nädalaid ning veel raskem oli oodata, millal selle lõpuks kuulajateni saab tuua – siiski 2 tundi puhast kulda 😀 Alguses juba kimbutasid meid müstilised energiad…

🔹 Kes üldse on Ainar Leppik? Ainar on mees, kes tutvustab, kuidas teadmiste abil on võimalik mõista tegelikkuse mõningaid mõistatuslikke aspekte. Väljakutsed soodustavad kasvu, ning info võib olla väljakutse, sest järeldused on oma olemuselt sügavad. Isegi niivõrd sügavad, et näivad mõnikord uskumatutena. Seda võib nimetada ka, kui multidimensionaalne teaduslik-vaimne käsitlus spirituaalsusest.

🔹 Samm-sammult taastades enda algset multidimensionaalset olemust, võivad Sulle hakata meenuma vastused küsimustele nagu:
– kust ma tulen
– miks ma siin olen
– millisesse kosmilisse rassi kuulun

🔹 Ainar on öelnud: “Olles tänaseks 10 aastat siin kajastatava maailmakäsitlusega igapäevaselt elanud, saan öelda, et olen saanud nende kolme küsimuse vastustele väga lähedale. See on toonud minu ellu teatud rahu ja rõõmutunde.”

🔹 Tuhandete teemade seast oli väga raske valida, millele just see üks saade keskenduda – räägitud sai päritolust ning spirituaalsuse üldolemusest, pühasuhtest Heros Gamos, seksuaalenergiast ning naiste VAX-sõjast.

Soovime avatud südamega kuulamist! 💙

Aitäh, et olete meiega olnud juba #50 saadet, kohtumiseni juba varsti! ✨

-Ainari tegemised on leitavad: https://ainarleppik.ee

License: cc-by-nc-sa