Stream episode #68 Ausad Naised. Asse Sauga – “Meie loomulik seisund inimesena on elada väga võimsas külluses. ” by Ausad Naised podcast

Stream episode #68 Ausad Naised. Asse Sauga – “Meie loomulik seisund inimesena on elada väga võimsas külluses. ” by Ausad Naised podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-02-24T08:57:40Z

Kuidas on Sinul raha asjadega?👀 💵 Kas raha asjad lonkavad? Kui jah, siis kindlasti kuula meie #68 saadet, kus meil on külaliseks Asse Sauga, kellega rääkisime rahast, raha olemusest ja rahast kui energiast. Asse on infotehnoloogia taustaga, krüptorahanduse ja blokiahela ekspert, investor, iduettevõtja ja andnud välja Eesti esimese krüptoraha seletava raamatu “Kõik sai alguse Bitconist” autor. Peale selle on ta ka sertifitseeritud tervendaja – giid rahvusvahelises Müstikakoolis.

✨Asse jagas nii enda teadmisi kui ka elukogemusi, millises suhtes ta rahaga hetkel on ja kus ta on olnud. Käsitleme saates, kuidas siis peaksime elus toimima, et elaksime materiaalselt külluslikku elu? Mis on need komistuskivid, dogmad, mõttemustrid, millesse me inimestena kukume? Rääkisime ka tokeniseerimise, blokiahela ja SmartContracti olemusest. Saime teada, et säästmine on kahjulik, energia ei voola ning kapitalile ei tõota see head. Raha peaks olema loomulikus voolamises.

Vahepeal läks asi keeruliseks nii, et Elis küsis paar blondi küsimust ka 😆😁

💰💰💰Saates jäi kumama see, et me kõik oleme jumalad ja jumalannad. Oleme väärt elama kuninglikku külluslikku elu.👑 Oleme tegelikult väärt miljoneid, miljardeid. Asse soovitab mõelda sügavamal tasandil, kas Sa tahad üldse rikkaks saada? Mida Sa väärt oled? Kui palju raha Sa väärt oled? Seejärel tee otsus ja siis küsi endalt milline on lõpp visioon? Enne võiks mõelda läbi, mida Sa rahaga teed enne kui ta sinuni tuleb.

✨Assel on nii mõnus maandatud ja rahulik energia, mida kindlasti kõik ise saate jooksult tunnetada saavad.😇

💰Krüpto tehnoloogiaga tuttavaks saamine maandab meie sisemisi hirme! Seega alusta juba täna!🤩

Külluslikku elu!

Elis

Genre
Storytelling

License: cc-by-nc-sa