Stream episode #90 Ausad Naised Podcast. Elis Liivaru – “Valu on pannud mind tahtma elus rohkemat.” by 🎧Ausad Naised podcast

Stream episode #90 Ausad Naised Podcast. Elis Liivaru – “Valu on pannud mind tahtma elus rohkemat.” by 🎧Ausad Naised podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2022-12-29T18:12:38Z

Heia-heia!👋

Te ei kujuta ette kui keeruline on iseendaga saadet teha. Ma ei ole üldse selles hea 😁. Kus on külaline? Ja siis avastad, ise olengi see. 😆#90 on saade siis minust, mis on vist ajaloo kõige lõigatum saade. Ma sain ennast avada küll esimestest podcasti episoodides, mis on juba 2,5 aastat tagasi. Selle ajaga olen ise palju muutunud kui ka palju kuulajaid juurde tulnud. Sel korral räägin mitmetest erinevatest teemadest ning ega lõpuks ise ka ei tea, mis kokku sai räägitud.🙃 Sai ka puudutatud põgusalt minevikku, kuid kindlasti sügavamad saated on veel ees.

Jagasin enda tundeid 2022 aasta osas, kui CRAZY see aasta ikka oli. 🫣 Kuulete lugu, kuidas ma aasta lõpus enda käe ära põletasin ja sain enda esimese kiirabi sõidu ning seda veel välismaal olles.
Samuti kuulete, millest on ohvrimeelne toimetulekuviis mind minevikus päästnud? Tundub jabuar, aga on?!🤔 Kuidas ma emotsioonidega toime tulen? Saate lõpu osas jagan enda astroloogia kaarti, milline inimene olen planeetide järgi.🌏 Samuti jagan informatsiooni ja teiste kogemusi enda uuest väljatöötatud FUN-liikuvast Coachingust.

Jälgige mind instagramis @elisliivaru
Koduleht läheb uuenemisele, aga hoidke silmad lahti ka siin: www.eliseteekond.ee

Ilusat aasta lõppu !✨

💕Kui Sul tekib tunne, et tahad podcasti tegevust toetada siis saad seda teha siit:
IBAN(välismakse): LT17 3250 0526 4132 6978
Elis Liivaru

Genre
Storytelling

License: cc-by-nc-sa