Osa 1: Rademari turundusjuht: „Novembrist on kõik pea peale keeratud ja peab kiiresti reageerima.“ by Börsisupp podcast

Osa 1: Rademari turundusjuht: „Novembrist on kõik pea peale keeratud ja peab kiiresti reageerima.“ by Börsisupp podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-04-01T13:37:36Z

Õhtulehe ajaloo esimeses majandus-podcastis “Börsisupp” oli külas sporditarvete jaeketi Rademari turundusjuht Karolin Kondrat, kes rääkis põhiliselt sellest, kuidas tulla toime ajal, mil kauplused on suletud ning tulevik ebaselge.

Kondrat kinnitas, et kuigi eriolukord ja kaupluste sulgemine on äritulemustele mõjunud, teeb ettevõte kõik selleks, et hoida ka praegusel raskel ajal töötajaid palgal ning koroonapandeemiast puudutatud perioodil on mõned ärisuunad isegi suuri samme edasi astunud, näiteks e-pood.

Saates puudutati ka kaubanduse tuleviku üleüldiselt. Nutiajastuga on selge, et inimesed muutuvad oma teenuste osas järjest internetikesksemaks, ent reaalne kogemus ja kokkupuude klienditeenindaja ja konkreetse tootega on praegu siiski asendamatu ning nii ei kao füüsiline pood olukorra normaliseerudes veel nii pea.

Kuigi olukord majanduses on ebastabiilne ja füüsilised kauplused kinni, otsustas Rademar alustada kampaaniaga #stressistdressi, mis pöörab tähelepanu inimeste vaimsele tervisele, mis on tänasel segasel ajal olulisem kui kunagi varem. Küsisime Kondratilt, miks üldse teistmoodi turundust teha ja mida see brändile annab?

Lisaks rääkisime Eesti inimeste sportlikkusest laiemalt, kaasaegse juhtimisega ettevõtte väärtustest ja paljust muust põnevast.

Head kuulamist!

Genre
Learning

License: all-rights-reserved