ūüéß DAL√ć PODCAST #44: Martin ja Merliis “K√Ķik algab √ľhendusest iseendaga!” by dali podcast

ūüéß DAL√ć PODCAST #44: Martin ja Merliis “K√Ķik algab √ľhendusest iseendaga!” by dali podcast

Kuula:

Kirjeldus:

published on 2021-06-17T04:34:37Z

Martin Pukspuu ja Merliis Sulg kuuluvad “√úHENDUSES” festivali korraldustiimi. Kuna ma tunnen isiklikult nii Martinit kui Merliisi, siis tean, et kuhu nemad k√§e k√ľlge panevad ja oma energiat suunavad, siis need asjad tulevad eriti √§gedad. Seega olen ma isiklikult v√§ga p√Ķnevuse 16-18 juuli 2021 toimuvast √úhenduses festivalist. Seda enam, et tegemist on edasiarendusega tantrafestivalist, t√§nu millele saab sealt, mulle tundub, sel aastal eriti laiahaardelist infot, kogemusi, harjutusi.
.
Saates r√§√§kisimegi √ľhendusest. Sellest, mis see on ja mismoodi seda kaotada ning leida. R√§√§kisime √ľksiolemise vajadusest ja igap√§evastest aja v√Ķtmistest. R√§√§kisime paarisuhetest ja individuaalsusest.
.
SAATES R√Ą√ĄKISIME:
ūüß° Mis asi on √úhenduses olek iseendaga?
ūüíõ Kuidas aru saada, kas ma olen endaga √ľhenduses v√Ķi mitte?
ūüíö Mismoodi endaga √ľhendust taasluua, kui see kaob?
ūüß° Mis hakkab juhtuma 16-18 juuli 2021 √úhenduses Festivalil?
ūüíõ Kuidas luua tugevamat √ľhendust paarisuhtesse?
.
DALI PODCASTI LEIAD: ūüĎáūüŹĽ
ūüé• Youtubest – http://tiny.cc/yhendusesYT
ūüéô Soundcloudist – http://tiny.cc/yhendusesSoundcloud
ūüďü Spotifyst –
.
.
√úHENDUSES festivali kohta leiad infot Facebookist – √úhenduses High on Life festival 2021 – Iseendaga ‚ąě Teistega ‚ąě Universumiga (https://fb.me/e/2kVbCj3cI)
.
Ilusat kuulamist ja loo √ľhendus iseendaga!‚̧ԳŹ
Dalí
.
.
#podcasts‚Äč‚Äč #dalipodcast‚Äč‚Äč #podcast‚Äč‚Äč #taskuh√§√§ling‚Äč‚Äč #t√§ieliknauding‚Äč‚Äč #naudinmidateen‚Äč‚Äč #armastus‚Äč‚Äč #olen√Ķnnelik‚Äč‚Äč #happiness‚Äč‚Äč #teenimisekunst‚Äč‚Äč #teenimiseilu‚Äč‚Äč #dalikarat‚Äč‚Äč #dali‚Äč‚Äč #teadlikloomine‚Äč‚Äč #manifestations‚Äč‚Äč #abundance‚Äč‚Äč #awareness‚Äč‚Äč #martinpukspuu #merliissulg #tantra #tantrafestival #√ľhendus #festival #adila

Genre
Religion & Spirituality

License: all-rights-reserved