1. Kuidas mängides targaks saada? Kristjan Port, Aivar Haller, Merle Liisu Lindma

1. Kuidas mängides targaks saada? Kristjan Port, Aivar Haller, Merle Liisu Lindma

Kuula:

[sc name=”ads”]

Kirjeldus:
Teekond paremaks lapsevanemaks algab soovist areneda ja julgusest muutuda. Sellepärast on avasaate teema mänguline areng ja õppimine, sealhulgas lapsevanemate õppimisvõime ja elukestev õpe.
Saates tuleb jutuks:
📌 Laste ja noorte õpimotivatsioon
📌 Kuidas mängulisus toetab õppimist ja huvi õppimise vastu?
📌 Mängulisuse olulisusest ajukoore arenemisel ja ka täiskasvanuna vaimses ja intellektuaalses vormis püsimisel
📌 Kuidas mängulisus mõjutab meid kui lapsevanemaid?
Esinejad:
⭐ Kristjan Port – Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor. Kristjan on kirglik dopinguvastane ja ausa mängu ning ausa teaduse eest võitleja. Avalikkusele on ta tuntud teaduse populariseerija ja Raadio 2 tehnoloogiaguru.
⭐ Aivar Haller – Eesti ja Euroopa Lastevanemate Liidu juhatuse liige, ettevõtja, koolitaja ja mentor. Aivar peab oluliseks lapsevanemate aktiivset panust oma laste isikupära väljakujunemiseks, et kool ei toodaks lastest ühetaolisi mutrikesi.
⭐ Merle Liisu Lindma – Eesti ja Norra Microsofti arenduskeskuste strateegiline personalipartner ja nelja lapse ema. Merle räägib mängulisusest töises keskkonnas, Microsofti kui tööandja vaatekohast, tulevikuoskustest ja paremaks lapsevanemaks saamisest.
🟢 Saadet juhib Andres Sirel – Insplay tegevjuht ja Nutika Vanema Klubi algataja. Andres on kiire elustiiliga kahe tütre isa, elukestev õppija ja parandamatu optimist.